Beissoul & Einius

Beissoul & Einius

Esame gyvi tol, kol FB ir IG memories mums visiems niekšiškai primena apie tai, kaip jautėmės vasaros festivaliuose, koncertuose, miestuose, sodybose, svetur.

Po ilgų diskusijų, bei neišvengiamai artėjant pasirodymui „Beissoul & Einius – Žalgirio Arena 2021“, lygiai taip pat neišvengiamai tenka susitaikyti ir su mintimi, jog kitą kartą visi kartu ir galingai susitiksime jau metais – keliais vyresni, nei esame šiandien, ir galbūt apie dalykus žinosime kur kas daugiau, nei žinojome vakar.

NAUJOJI BEISSOUL & EINIUS „ELECTROFASHION SHOW“ DATA – 2022.01.08 ŽALGIRIO ARENA / KAUNAS.

Taip – 2022…
Šiam „Electrofashion Show“ ruošiame ypatingas kūrybos dešimtmečio dovanas tiek sau, tiek visiems susirinkusiems. Su netikėtais svečiais bei net mus pačius nustebinsiančiais elementais. Pristatysime ne vieną, bet kelis naujus albumus, o koncerto metu „žygiuos“ net kelios avangardinės ir mados kolekcijos.

Nepaisant visko, kaip visada, esame „žemo starto“ pozicijoje ir pasiruošę eiti pirmyn! Jau trečius metus dirbame su neįtikėtinai puikia komanda, su geriausia, kokia tik yra tekę dirbti Lietuvoje per šį kūrybinio gyvenimo dešimtmetį – Seven live. Todėl visi tie, kurie norėtų susigrąžinti savo investicijas į bilietus bei pasitarti dėl visų alternatyvių situacijos sprendimo būdų, galite kreiptis į : [email protected]

Su nežmonišku nekantrumu laukiame atviro ir dinamiško pasaulio sugrįžimo į MŪSŲ visų kasdienybę ir susitiksime ten, kur karaliauja fantazija, judesys ir geros emocijos!

VIVA AVANT-GARDE!
B&E

„Beissoul & Einius“: „Kūrybos dešimtmečiui ruošiame galingiausią mados ir muzikos ginklą“

 

Nors metai tik prasidėjo, elektroninės muzikos, meno ir alternatyvios mados kūrėjų duetas „Beissoul & Einius“ jau nusikėlė į ateitį: 2021 m. sausio 16 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje surengs koncertą. Jis vainikuos dueto kūrybos dešimtmetį.

 

Dešimt metų kūrybai – daug ar mažai?

 

„Pakankamai, kad suvoktum, kas esi, ką darai ir kam viso to reikia!“ – sako dueto siela Artūras Žabas-Beissoul.

 

Dešimtmečiui skirtas koncertas, kūrėjai žada, priblokš netikėtais muzikiniais bei vizualiniais sprendimais. Kol kas atskleista tiek – juk netikėtumų laukimas toks jaudinantis.

 

„Beissoul & Einius“ „Mr. Life“ (akimirkos iš „Žalgirio“ arenos „Electrofashion“ šou): https://www.youtube.com/watch?v=TQ2JAaMrsIo

 

Koncertas – ne vienintelė dešimtmečio puošmena. Šia proga gerbėjus netrukus pasieks vizualinė autobiografija „ELECTROFASHION“ ir naujas muzikos albumas. Knygą ruošia patys kūrėjai, kas reta šiais laikais – už pagrindinius herojus knygas dažnai rašo kiti. Tiesa, sekantys „Beissoul & Einius“ kūrybą tuo nesistebi, nes duetas viską daro savomis rankomis – kostiumus kuria taip pat: jau pristatytos keturios avangardinės mados kolekcijos.

 

Išleisti ir keturi albumai: „Laikas paikas“ (2014), „Chamillion” (2015), #asecretcontract (2017), „White Crow“ (2019). Įdomu tai, kad keletą jų lydėjo kvepalai, specialiai kurti kartu su Aisčiu Mickevičiumi.

 

Šįmet M.A.M.A apdovanojimuose „Beissoul & Einius“ pelnė geriausios metų elektroninės grupės titulą. Per dešimt metų surengę daugiau nei 400 pasirodymų Lietuvoje ir už jos ribų, kūrėjai patraukė ir pasaulio dėmesį. Netikėtomis idėjomis trykštantį duetą pamilo ne tik Lietuva – „Beissoul & Einius“ muzika skamba užsienio šalių radijo stotyse ir garsiausiuose festivaliuose. Dueto kurtus kostiumus ir pasakojimus apie kūrybą publikuoja tarptautiniai žurnalai „Vogue“, „Design Scene’“, „OOBMAG“, „FGUK Magazine“, „Forbes“, „MMscene“, „Nvrmind“, „Playboy“, „ELLE“, „Marie Caire“.

 

Išskirtiniai „Beissoul & Einius“ pasirodymai įvairiose platformose jau spėjo tapti prestižo ženklu, muzikos kūrėjai iš Lietuvos dažnai kviečiami į elitinius vakarėlius – jų muzika skamba, o stiliumi žavimasi garsių prekių ženklų bei inovacinių technologijų pristatymuose užsienio šalyse.

 

„Beissoul ir Einius“ nesistengia išpildyti kieno nors lūkesčių, jų kūryba skirta tam, kad galėtume prisiliesti prie pasaulio, kurio patys pajusti dažniausiai negalime dėl pašėlusio tempo. Savo kūrybą jie įvardija kaip electrofashion – muzikos ir mados sintezę. Šis terminas taikliai įvardija revoliucinį judėjimą bei gyvąjį avangardą – būtent tai, kuo gyvena šie kūrėjai.

 

„Beissoul & Einius“ „Drama Boy“: https://www.youtube.com/watch?v=GAwN2ZsLiC8

 

Jei iš dešimties metų veiklos reikėtų išsirinkti pačią įspūdingiausią akimirką, kokia ji būtų?

 

„Kai Kijeve, festivalyje „Atlas Weekend“, dešimties tūkstančių žmonių minia dainavo mūsų dainos „Kaip tu ir sakei“ ukrainietišką versiją! Tai ir koncertas viename didžiausių Europos muzikos festivalių „Sziget” Budapešte, Vengrijoje 2019-aisiais, kai žmonės mosavo Lietuvos vėliavomis – buvo didinga akimirka! – prisimena kūrėjai. – Pasirodymai tokiuose festivaliuose – tai aukščiausia klasė ir pasaulinis pripažinimas. Tuomet galvojome, kad geriau ir būti negali, bet neabejojame – dar bus.“

 

„Beissoul & Einius“ savo muzikos albumais, vinilinėmis plokštelėmis ir kvepalais dalinsis jau rytoj: vasario 20–23 d. jie bendraus su gerbėjais Vilniaus knygų mugėje, parodų centre „Litexpo“.

DAUGIAU