BÉSAME MUCHO

BÉSAME MUCHO

Vasario 12 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

BÉSAME MUCHO

JUSTINAS STANISLOVAITIS, vokalas, gitara, fortepijonas
AUGUSTINAS SKERBEDIS, saksofonas
SALVIJUS ŽEIMYS, mušamieji

Programa
Ed Sheeran, James Blunt, Saulius Mykolaitis, Enrique Iglesias, Michael Buble, Bryan Adams ir kt.

Bésame mucho“ – programa, kurioje meilės muzika pakylės į naują neatrastą svajonių ir realybės darną: nuo klasika tapusių meilės šlagerių, tokių kaip Bésame mucho“, iki šiuolaikiškų meilę įkūnijančių melodijų – modernus skambesys derantis su laiko patikrintomis dainomis užpildys romantika bet kokią širdį.

Užutrakio dvaro sodybos rūmų Baltosios salės scenoje pasirodys: A. Skeberdis – saksofono muzikos meistras, atlikėjas ir prodiuseris, atliekantis įvairiausių žanrų muziką, nuo folk iki house; S. Žeimys, grojantis mušamaisiais instrumentais, koncertuojantis su tokiomis grupėmis kaip Skylė, Rojaus Tūzai, Katedra, bei Kostu Smoriginu, šiais metais atstovavęs Lietuvą su grupe Atalyja Japonijoje vykusiame Hokaido pasaulio muzikos festivalyje; J. Stanislovaitis – kompozitorius, muzikos bei tekstų autorius ir aktorius, muzikos atlikėjas, koncertuojantis tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje su įvairiausio žanro koncertinėmis programomis. 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
– 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
 

DAUGIAU