BLIUZO LEGENDA JURIJ NAUMOV ( JAV)!

BLIUZO LEGENDA JURIJ NAUMOV ( JAV)!

Dieviškojo bliuzo pasiuntinys iš Niujorko… – gitaros Genijus Jurij Naumov – Vilniuje! 

Jau labai greitai, balandžio 6-ąją, Vilniuje, jaukioje, pačioje Senamiesčio širdyje esančioje koncertų salėje White Piano Hall (Kedainių g. 8) (tik 176 vietų) koncertuos unikalus Artistas, bliuzų gitaros Virtuozas, Kompozitorius ir Poetas, neužmirštamų dainų bei kompozicijų Meistras, Asmenybė, sugebėjusi savo kūryba visapusiškai išreikšti realaus gyvenimo ir pasąmonės atspalvius! Jurij Naumov (Niujorkas) su nauju albumu „Escapist“ ir geriausiomis dainomis bei baladėmis, seniai įrašytomis į auksinį pasaulio roko muzikos fondą!

Vikipedija straipsnį apie jį pradeda taip: Jurij Naumov (1962 m. gegužės 3 d., Sverdlovskas) — rusų gitaristas, kompozitorius, poetas, grupės „Pereinamas kiemas“ lyderis. Unikalus ir savitas muzikantas, „rusiško bliuzo“ pradininkas. Jis – vienas iš nedaugelio rusiško roko atstovų, neimitavęs vakarų roko grupių stiliaus, sugebėjęs įnešti savo indėlį į pasaulinės muzikos kultūros lobyną bei per trumpą laiką įsitvirtinęs Rusijos roko elito gretose. Jurijaus Naumovo vardas rašomas greta BG, „Maik“ Naumenko, Viktoro Cojaus, Konstantino Kinčevo… Prieš 30 metų Jurij emigravo į rokenrolo ir bliuzo Meką – Niujorką. Didžiam skeptikų nusivylimui, Naumov gyvena tik iš muzikavimo. O nuo 1994 metų reguliariai gastroliuoja Rusijoje. JAV buvo apdovanotas Taikos premija už indėlį vystant kultūrą. Kiekvienas jo koncertas – misterija, sielos apnuoginimas, ypač pozityviai veikiantis kiekvieno klausytojo ir žiūrovo sąmonę!

Neįmanoma Jurijaus Naumovo palyginti nei su anksčiau gyvenusiais, nei su dabartiniais kūrėjais. Tai muzikantas nuo Dievo, labai arti  Niccolo Paganini ar Jimmy Page

Keletas įdomių faktų apie Jurijų Naumovą:

  • Rokenrolą laiko aukščiausia meno rūšimi, savo gilumu ir grožiu nenusileidžiančia geriausioms Botičelio bei Boscho drobėms.
  • Prestižinio gitaristų konkurso Niujorke laimėtojas bei pagrindinio prizo – vyšninės Stratokasterio gitaros, palaimintos paties Erico  Claptono –  savininkas.
  • Žurnalai New York Times ir The New Yorker pavadino Naumovą „Žmogumi-orkestru“, vienu instrumentu grojančiu taip, tarsi girdėtume mažiausiai tris gitaras, bosą, ritmą ir solo.
  • Artimai bendravo su žymiausiu mūsų laikų mąstytoju, filosofu A. A. Zinovjevu ir pasirūpino jo rinktinių raštų išleidimu Rusijoje.
  • Gerbėjai muzikantą vadiną tiesiog „J.N.“, o jo parašas – gitara su devyniais brūkšneliais.

Išsamią informaciją galima rasti muzikanto internetiniame puslapyje: www.yurinaumov.ru.

Bet svarbiausia – mes turime unikalią galimybę pajusti ir susipažinti su tikro Žmogaus kūryba, kuriam gitara, talentas ir dainos pasiųstos, greičiausiai, Archangelo, nusimanančio, kas yra bliuzas ir rokenrolas!

Bilietai į vienintelį Jurijaus Naumovo (www.yurinaumov.ru) koncertą balandžio 6-ąją 19 val.  White Piano Hall (Kėdainių g. 8, Vilnius) parduodami visose Bilietai.lt kasose.

Paskubėkite, bilietų skaičius ribotas! Salėje tik 176 vietos laimingiausiems!

Informacija dėl koncerto, išankstinio bilietų užsakymo ir bendradarbiavimo teikiama telefonais: +370 645 36 403;  +370 671 76 502

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Kalba: anglų ir rusų k.

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 50 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-6
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU