BRAZILŲ MUZIKOS RITMAI ”ZUCO 103”

BRAZILŲ MUZIKOS RITMAI ”ZUCO 103”

BRAZILŲ MUZIKOS RITMAI

,,ZUCO 103”

Lilian Vieira (vokalas), German Stefan Schmid (klavišiniai), Dutchman Stefan Kruger, Yariv Vroom (perkusija), Alex Oele (kontrabosas), Valentijn Bannier (gitara)

Programoje: brazilų ir afrolatino melodijos ir ritmai

Grupė ,„Zuco 103“ devintojo dešimtmečio pradžioje buvo žinoma kaip „Rec.a.“ Jų muzika tai gyvas braziliškų ritmų, džiazo ir šokio bei dub stiliaus junginys. Jau nuo pirmo savo albumo „Outro Lado“ 1999 m. jie pavergė klausytojų širdis pakviesdami į nepaprastą muzikinės kelionės nuotykį.

Šis trio tapo tikrais brazilectro pradininkais, išaugusiais į tarptautinės muzikos scenos lyderius. Jų kūryba, kur samba ir bossanova susilieja su drum‘n‘bass ir dub, atskleidžia ne tik stilių, bet ir kultūrų susiliejimą, kuris skamba gaiviai ir šokamai.

„Zuco 103“ ne tik kūrė, bet ir žavėjo – jų muzika skambėjo klubuose ir festivaliuose visame pasaulyje, įskaitant įvairiausius renginius nuo Fuji Rock Japonijoje iki North Sea Jazz Festival Olandijoje. Jų įrašai su garsiais atlikėjais kaip Lee „Scratch“ Perry ir Joe Jacksonas praturtina jų muzikinę pasaulėvoką.

Ši legenda toliau gyvuoja ir keliauja į ateitį su naujausiu albumu „Telenova“ (2023 m.), pristatančiu intymias dainas ir greito funk‘o ritmus, praturtintus braziliškomis melodijomis ir afrokubietiškais įspūdžiais.

„Zuco 103“ – tai ne tik muzika, tai muzikos kelionė, kurioje kiekvienas akordas kviečia jūsų sielą prisijungti prie šios nepakartojamos džiazo ir braziliškų ritmų harmonijos.

Užutrakio dvaro sodybos terasa

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis [email protected]

Durys atidaromos: 30min iki renginio pradžios
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: senjorams, studentams, moksleiviams, neįgaliesiems

DAUGIAU