Brodvėjaus miuziklas „ČIKAGA“

Brodvėjaus miuziklas „ČIKAGA“

Miuziklas „ČIKAGA“ tai- muzikinė baudžiamojo teisingumo satyra, pasakojanti apie dvi dėmesio ir pripažinimo siekiančias žudikes.

Miuziklas persmelktas seksualumu ir ironija. Būti žinomu- siekiamybė. Nesvarbu kur bebūtum ir ką darytum, tavo gyvenimo prasmė- šviesti spindinčia žvaigžde. Tavo pasirodymas sukamas kaip šou, video klipas, ar dar vienas sensacingas nusižiovavimas. Tai gyvenimas vardan žinutės pirmame puslapyje, antraštės, blizgučių, šlovės alėjos. Todėl nieko nėra šventa ir visos priemonės pateisinamos. Būtis – pati savaime subalansuota ieškoti naujos intrigos. Įdomiausia tai, kad tokius “garsius” veikėjus mes linkę garbinti, teisinti, lipdyti iš jų savo paties idealus. Miuziklas satyriškai žvelgia į „teisingumo“ sąvoką, po kuria šio „teatro žaidėjai“ patys savaime tampa šou egzistencijos įkaitais. Bet juk čia Čikaga.

20 a. trečiojo dešimtmečio Čikagos miesto kriminalinės teisybės paieškos susipina su stilingu nuteistųjų seksualumu ir paverčia kalėjimo sienas žvaigždžių kalve. Teisingumo šou, kur egzistuoja savo taisyklės.

Tai antras ilgiausiai rodomas miuziklas Brodvėjaus istorijoje.

Kurybinė grupė:

Dirigentas, muzikos vadovas – Derek Barnes (UK),

Režisierė – Rūta Bunikytė

Scenografė – Renata Valčik

Choreografė – Inga Briazkalovaitė

Šviesų dailininkas – Eugenijus Sabaliauskas

Kostiumų dailininkas – Įvaizdžio namai HOUSE OF KIKIMARA

Kompozitorius – John Kander

Pagrindiniai atlikėjai:

ROXIE HART – Gabrielė BIELSKYTĖ

VELMA KELLY – Beata IGNATAVIČIŪTĖ

BILLY FLYNN – Tomas ŽAIBUS

MATRON MAMA MORTON – Kristina JATAUTAITĖ / Laura RAKAUSKAITĖ

AMOS HART – Dominykas VAITIEKŪNAS / Tadas JAKAS

MARY SUNSHINE – Rita PETRAUSKAITĖ

DAUGIAU