Brokenchord x Sraigės Efektas – Lukiškių kalėjimas 2.0

Brokenchord x Sraigės Efektas – Lukiškių kalėjimas 2.0

Brokenchord x Sraigės Efektas – Lukiškių kalėjimas 2.0

Dar vienas nepamirštamas koncertas mūsų vasaros koncertų kalendoriuje!

Nežinom, ar tai vadinti švente, ar – istorine diena, nes jėgas suvienys dar niekur kartu nepasirodę „Brokenchord“ ir „Sraigės Efektas“. Pirmieji užburia klausytoją ir savo kuriamais ritmais nusitempia į meditacijos pasaulį. Antrieji – veda alternatyvos sceną eksperimentiniais keliais į priekį. Toks jungtinis koncertas reiškia tik vieną – atradimų kupiną vakarą.

Patirk ir tu!

Pirmieji 50 bilietų pigiau!

BROKENCHORD

Šis vardas žinomas elektroninės muzikos gerbėjams, bet intriguoja ir alternatyvaus roko klausytojus. Po „Brokenchord“ vardu besislepiantis Ernestas Kaušylas į sceną žengs su palyda ir programą atliks gyvais instrumentais.

Kaip skamba „Brokenchord“? „Lyg vaikščiotum vienas dideliame mieste“ – apibūdina pats kūrėjas. Pasikartojantys ir vis intensyvėjantys ritmai kviečia meditacijai ir pokalbiui su savimi. Mūsų laukia kinematografiška patirtis ir įkvepianti elektroninės bei instrumentinės muzikos sintezė.

facebook.com/profile.php?id=100063535568335
instagram.com/brokenchord_
brokenchord.bandcamp.com

Fone – „Brokenchord“ kūrinys „Kool Air“
youtu.be/JIoyzBikAmU

SRAIGĖS EFEKTAS

Neabejotini alternatyvios scenos vedliai „Sraigės Efektas“ taip natūraliai eksperimentuoja skambesiu, kad jų dainose nugula post punk, roko, pankroko elementai.

Nuo instrumentinės muzikos pradėję ir vokalą kūrybos procese išauginę „Sraigės Efektas“ su kiekvienu albumu auga milžiniškais greičiais. Paskutinysis jų darbas – muzikos žinovų pripažintas albumas „Klaidosklaida“.

„Norėjome sukurti albumą, kuriame „Black Country New Road“ ir „Arctic Monkeys“ susitinka su „Depech Mode“ – sako grupė ramiais veidais, lyg tai būtų kasdienė užduotis. Visgi pripažįstam, jiems pavyko! Unikaliu skambesiu pasižyminti grupė nenustoja stebinti savo fanų ir klausytojų. Net neabejojam – nustebins ir Lukiškių kalėjimo auditoriją.

Įspėjame – kalėjimo sienos neapsaugos nuo triuškinančios ir galingos „Sraigės Efekto“ muzikos bangos.

facebook.com/sraigesefektas
instagram.com/sraiges_efektas

Fone – „Sraigės Efektas“ daina „Tuštumos“
youtu.be/mi136lKb8OI

Šį koncertą pristato kultūrinis judėjimas „Kalba plytos“ ir ačiū jiems už tai.

Mūsų laukia dar vienas intriguojantis alternatyvios muzikos įvykis.

Pirmieji 50 bilietų pigiau!

Vartai: 18:00 val.
Veiksmas: 19:00 val.

Lukiškių kalėjimo scena yra kiečiausia Baltijos šalyse ir niekas dėl to nesiginčys. Jai rūpi muzika ir kultūra. Lukiškių kalėjimo konversija bemat tapo istorijos dalimi, kultūros reiškiniu ir sėkmingiausiu turizmo objektu Lietuvoje. Tai vienas tikrų Vilniaus pasididžiavimų, į save sutraukiantis ne tik miestiečius, bet ir svečius iš užsienio ir kitokius turistus. Nebuvus pas mus pajausti naujos Lukiškių kalėjimo versijos „vaibo“ neįmanoma. O buvę tvirtina – tai yra kažkas.

Sek koncertų ir renginių kalendorių.
Pabėk į kalėjimą.

Adresas ir vartai aiškūs.
Lukiškių skg. 6, kur daugiau.

https://www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0
https://www.instagram.com/lukiskiukalejimas2.0

Vartai atidaromi: 18:00 val.
Amžiaus cenzas: Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai
Nuolaidos: netaikomos
Daugiau informacijos: www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0 

DAUGIAU