CBet Rally Rokiškis 2024

CBet Rally Rokiškis 2024

 
„CBet Rally Rokiškis“
Aštuntus metus iš eilės Rokiškio apylinkėse rengiamas „CBet Rally Rokiškis“ jau spėjo užsitarnauti žiūrovų ir dalyvių simpatijas. Šiemet liepos 25 – 27 dienomis įvyksiančios varžybos bus Lietuvos automobilių ralio čempionato bei Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato etapai.
 
„CBet Rally Rokiškis“ organizatoriai moka stebinti savo sugebėjimu į Lietuvą pritraukti tarptautines ralio žvaigždes. Čia anksčiau yra startavę tokie lenktynininkai kaip Suomijos ralio elitas Juha Salo ar Teemu Asunmaa, Ispanijos nacionalinės futbolo rinktinės vartininkas Santiago Canizares ar WRC legenda Toni Gardemeister.
 
Neabejotinai karščiausias vasaros ralio renginys „CBet Rally Rokiškis“ ir šiemet žada nenuleisti per septynerius metus užkeltos kartelės. Tiek sportininkų, tiek žiūrovų lauks laiko patikrinti, jau pamėgti bei atnaujinti greičio ruožai ir solidi koncertinė programa bei kitos pramogos.
 
„CBet Rally Rokiškis“ organizuoja VšĮ „Automotoprojektai“, įkurta 2005 metais. Įmonės vadovas Audrius Gimžauskas – automobilių sporto meistras, gerai žinomas kaip daugelio autosporto čempionatų laimėtojas ir prizininkas. Vienuolikos metų organizavimo patirtis „300 Lakes Rally“ ir „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybų rengime užtikrina, kad kiekvienais metais žiūrovai ir dalyviai galėtų pasisemti pačių geriausių įspūdžių, išsivežtų tik geriausias emocijas ir su nekantrumu lauktų kitų metų ralio.
 
Varžybų pradžios vieta/taškas: Rokiškio Nepriklausomybės aikštė.
Daugiau informacijos apie renginio programą bei greičio ruožus rasite www.cbetrally.com
 
*Bilietas galioja viosmis dienomis bei apdovanojimo ceremonijai ir koncertui po jo. 

*Bilietas galioja visomis dienomis bei apdovanojimo ceremonijai ir koncertui po jo. 

Renginio trukmė: 2024 liepos 25-27 dienomis
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: taip, iki 12 metų (imtinai),(renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
Papildoma informacija: Bilietas galioja ir ralio apdovanojimų ceremonijai bei koncertui, kuris vyks po ceremonijos.

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis [email protected]

DAUGIAU