Česlovas Gabalis ir grupė Pelenai – autorinės ir užsienio atlikėjų dainos

Česlovas Gabalis ir grupė Pelenai – autorinės ir užsienio atlikėjų dainos

Šį rudenį pramogų salėje “Vakaris Vilnius” koncertuos Č. Gabalis ir grupė „Pelenai“. Koncertas dviejų dalių. Vienoje jų kolektyvas pristatys atnaujintą autorinių dainų repertuarą, o taip pat įvyks dainos „Man taip patinka“ iš naujausio grupės albumo „Limpa“ premjera. Ta proga apsilankę koncerte galės ne tik pirmieji išgirsti naujausią kūrinį, bet ir įsigyti albumą, o taip pat pasipuošti riboto tiražo originaliais grupės marškinėliais.

Antroje dalyje žiūrovai išgirs atnaujintą geriausių užsienio atlikėjų dainų koverių repertuarą. Ne paslaptis, kad Česlovas Gabalis dažnai vadinamas lietuviškuoju Bryan Adamsu ir „Pelenai“ net turi sėkmingą šio atlikėjo dainų projektą. Tačiau grupė neapsiriboja vien juo, tad koncerte bus gausu kitų atlikėjų kūrybos, atliekamos išskirtiniu „Pelenų“ braižu.

Grupės „Pelenai“ sudėtis:

Česlovas Gabalis – vokalas

Audrius Piragis – gitara

Gintas Banys – bosinė gitara

Saulius Didžiulis – klavišiniai

Vaidotas Taurinskas – mušamieji

Žaneta Taurinskienė – pritariamasis vokalas

******

Taigi lapkričio 17 dieną susitiksime Vilniaus pramogų salėje „Vakaris“, kur nuo rudeniškos žvarbos sušildys tokių dainų kaip “Laiškai”, “Tebūnie”, “Lopšinė”, “Neliūdėk, kad sapnas baigias”, “Sudie” ir kitų nauji sąskambiai, o taip pat ryan Adams, “Kings of Leon”, “Blur”, Ed Sheeran, “Imagine Dragons” ir kitų pasaulinio garso atlikėjų hitai.

https://www.youtube.com/watch?v=dwOzM42t6jE

 

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys: ~19 val.
Renginio trukmė: ~2 val.
Pertraukos: 2
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

DAUGIAU