CHOPIN JAZZ INN / EVELINA SAŠENKO

CHOPIN JAZZ INN / EVELINA SAŠENKO

Nors Frederikas Šopenas nežinojo žodžio „džiazas“ ir neįsivaizdavo, kad jo muzika gali svinguoti, šiuolaikiniai muzikantai tvirtina, kad jo noktiurnai, polonezai bei mazurkos – patys tikriausi džiazo standartai, puikiai tinkantys improvizacijai. Juk ir pats lenkų genijus neretai mėgaudavosi spontaniška kūryba, perfrazuodamas savo paties ir kitų autorių melodijas įmantriausiais būdais. Tad jo kūrybos išpildymas džiazo kalba – didžiulės improvizacijų tradicijos tęsinys. Su puikia fantazija ir išmone perspalvintos Šopeno melodijos kviečia pasinerti į žavų idėjų vandenyną, išsidriekusį tarp klasikos ir džiazo.
Projektas ,,Chopin Jazz Inn“- tai savitas požiūris į Šopeno muziką. Suteikus legendinio kompozitoriaus kūriniams džiazo bruožų, jie tarsi pradeda naują gyvenimą.
„Projektas man artimas, išgyventas, į jį įdėta daug energijos ir jėgų. Džiazines aranžuotes kūriau aš pati su pianistu Dmitrijumi Golovanovu. Prie F. Šopeno muzikos pritaikėme nuostabius C.C. Norvido tekstus iš eilėraščių ciklo ,,Šopeno fortepijonas“. “ – sako Evelina Sašenko.
2010 metais geriausi projekto kūriniai buvo išleisti „Chopin Jazz Inn“ kompaktinės plokštelės pavidale.

Atlikėjai:
Evelina Sašenko (vokalas)
Dmitrij Golovanov (fortepijonas)
Donatas Bagurskas (kontrabosas)
Gediminas Augustaitis (mušamieji)

__________________
Bilietų kaina 12 ir 10 € (nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliems pateikus pažymėjimą).

Bilietus galite įsigyti Polifonijos kasoje (Aušros al. 15) ir visose Ticket Market kasose.
Bilietų rezervacija telefonu: (8 41) 52 52 07

DAUGIAU