ČIA NIEKADA NIEKAS NEVYKSTA | Spektaklis

ČIA NIEKADA NIEKAS NEVYKSTA | Spektaklis

ČIA NIEKADA NIEKAS NEVYKSTA
Vienos dalies spektaklis

Pjesė inspiruota Carmen Laforet romano “Nada” atmosferos. Tamsūs seno namo užkaboriai, atsiskyrę ir labai skirtingi namo gyventojai tarsi nutolę nuo esamo pasaulio už sienų. Susidaro toks įspūdis, kad išorinis pasaulis neegzistuoja. Jie vieni, verda savo aistrose, nusivylimuose ir didžiame nuobodulyje. Dūstantys nuo savo pačių sukeltų dulkių.

Pačiame centre – už durų sunkiai serganti name gyvenančių vaikų motina. Vaikai gyvena atsiskyrę, savo kambariuose, tarpais slankiodami tamsiais koridoriais tarsi vaiduokliai. Tik vienintelis susitikimas kasdien, prieš mamos lankymo valandas. Jų bendra susitikimo vieta, arena iškilti visoms aistroms, kurias privalu kelti, norint išgyventi tokioje slogioje aplinkoje.

Veikėjai tarsi maži vaikai, ieškantys progų vienas kitą paerzinti, sujudinti, iškelti jų blogiausias savybes. Pasimėgauti kito silpnybe, giliai nusižiovauti ir vėl grįžti atgal į savo tamsų kambarį.

Iš pirmo žvilgsnio, čia tarsi nieko nevyksta, tačiau atvėrus namą tarsi lėlių namelį, išvysime iš nuobodulio dūstančius ir dėl to iš proto einančius žmones. 

Pjesės autorė ir režisierė Greta Dirmauskaitė

Aktoriai
Mindaugas Gargasas
Skaistė Grašytė
Gintarė Guntytė
Arvydas Šaučiūnas
Rugilė Tamošauskaitė
Dominykas Vaitiekūnas

 

1

DAUGIAU