Cirque Du Soleil ‘Crystal’

Cirque Du Soleil ‘Crystal’

„Cirque du Soleil“ šou CRYSTAL
 
CRYSTAL – tai pirmasis lietuvių pamilto Kanados šou giganto „Cirque du Soleil“ akrobatikos šou ant ledo. Šis vienintelis toks areninis pasirodymas sujungia unikalų cirko meną ir pavojingą dailiojo čiuožimo pasaulį į kerintį reginį, kuris žiūrovus nukelia į užburiančią kelionę mistiška ledo arena. Čia įspūdingiausi čiuožimo ant ledo numeriai susipina su pavojinga oro akrobatika bei gimnastika. „Cirque du Soleil“ šou CRYSTAL kitų metų sausio 15–19 d. bus rodomas „Arena Riga“, Latvijoje.
Shanos Carroll ir Sebastieno Soldevilos režisuoto šou herojė CRYSTAL – tai mūsų neteisingo gyvenimo atspindys. Ji pasineria į savo vaizduotės pasaulį ir nukelia žiūrovus į jaudinančią pasaką, kurioje Crystal tikisi rasti tikrąją save. Pajuskite adrenaliną, kai ji šokinėja iš vieno pasaulio į kitą ir tampa tuo, kuo jai ir lemta būti: savimi pasitikinčia, smalsia ir kūrybiška mergina.
CRYSTAL žiūrovus kviečia bent trumpam sustabdyti laiką ir iš niūrios tikrovės persikelti į pasaulį, kuris žavu spalvingu gyvenimu, stulbinančiomis vaizdo projekcijomis ir iki sielos gelmių jaudinančia muzika. CRYSTAL tinka bet kokio amžiaus žiūrovams.
Tarptautinę CRYSTAL komandą sudaro kone pusšimtis scenoje pasirodančių artistų ir per keturias dešimtis aptarnaujančio personalo, kurie atstovauja net 21 pasaulio valstybę.
CRYSTAL yra 42 „Cirque du Soleil“ sukurtas šou. Lietuviams jau pažįstami sostinės „Siemens“ arenoje rodyti tokie kūriniai kaip „Saltimbanco“, „Alegria“, „Quidam“, „Varekai“ ir „Toruk – the First Flight“.
 
* Taikomas arenos mokestis 1,20 EUR per bilietą.
Bilietams taip pat taikomas Agento mokestis 1,00 EUR per bilietą!
 
Vaikams (2-6 metų) bilietas be atskiros sėdimos vietos – 30 eurų!
 
Iki rugojūčio 31 dienos speciali kaina bilietams 112 sektoriuje. Kainos iki nurodytos datos yra pateiktos su nuolaida!
 
Taip pat nuolaida taikoma perkant 10 ir ddaugiau bilietų. Norint pasinaudoti nuolaida pasirinkite kainos kategoriją “Grupinis bilietas.
 
20% nuolaida šeimos bilietams: 2 suagę + 2 arba 3 vaikai iki 16 metų. Norint pasinaudoti nuolaida į nuolaidos laukelį įvestkite kodą GIMENECDS.

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2:00
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Vieta neįgaliesiems su vežimėliais: taip
Nuolaida neįgaliesiems: taip

Įsigijus bilietus į Baltarusijoje, Estijoje bei Latvijoje vykstančius renginius yra išrašomas bilietų pirkimo patvirtinimas.
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU