Comic Con Baltics – populiariosios kultūros renginys

Comic Con Baltics – populiariosios kultūros renginys

Bilietai brangs spalio 5 d.

Comic Con Baltics – didžiausias Baltijos šalyse organizuojamas populiariosios kultūros renginys, vyksiantis gruodžio 2-3 dienomis, Vilniuje, konferencijų ir parodų rūmuose LITEXPO. Renginio metu lankytojams pristatomos kino industrijos, televizijos projektų, šiuolaikinių technologijų ir kompiuterinių žaidimų naujienos. Išskirtinai tik „Comic Con Baltics“ dalyviai bus kviečiami susitikti su pasaulinio lygio kino ir televizijos žvaigždėmis. Aktoriai iš populiarių televizijos ir kino projektų bus skelbiami iki pat renginio pradžios. Nepraleiskite progos įsigyti pigiausius bilietus į renginį, kol jų dar yra!

Renginio metu bus rodomos išskirtinės apžvalgos apie naujai pasirodysiančius kino filmus, televizijos serialus, kompiuterinius žaidimus, rodomi specialiai festivaliui paruošti anonsai, pristatomos naujausios šiuolaikinės technologijos. Kiekvienas dalyvis galės iš arčiau pažvelgti į filmo kūrėjo kasdienybę, pamatyti kaip atrodo filmavimo aikštelė, atsisėsti į grimo kėdę ar sudalyvauti kaskadininkų pasirodyme. Dalyvių lauks ir didžiausias Baltijos šalyse „Cosplay” konkursas. Visi renginio lankytojai galės aplankyti ir interaktyvią šiuolaikinių technologijų ir kompiuterinių žaidimų zoną, kurioje bus galima prisiliesti prie naujų ir nostalgiją keliančių senųjų kompiuterinių žaidimų. Be visų šių atrakcijų bus galima pamatyti ir patirti tai, ko Lietuvoje dar neteko matyti. Tai – išskirtinės, specialios kino salės, kurios suteiks visiškai kitokį kino pojūtį.

Renginys taip pat bus ir edukacinis, nes kiekvienas norinti galės pasisemti patirties iš savo srities specialistų – spec. efektų kūrėjų, komiksų menininkų, operatorių, garso specialistų ir scenaristų. Veiks specialios kūrybinės dirbtuvės, kuriose kiekvienas norintis galės sudalyvauti ir išmėginti save gaminantis kostiumų detales, mokantis išreikšti savo fantazijas komiksuose, bandant perprasti garso subtilybes kine ir dar daug kitų veiklų.

„Comic Con Baltics“ prekybinėje erdvėje dalyviai galės rasti visko, ko tik širdis geidžia. Nuo mažiausių kasdienybėje sutinkamų smulkmenų iki specifinių ir tik parodoje randamų kolekcinių daiktų, figūrėlių, komiksų ir kitų įdomybių. Be viso to, kiekvienas turėsi išskirtinę galimybę susipažinti su jų mėgstamu aktoriumi, pabendrauti, gauti autografą ir įsiamžinti profesionalioje fotosesijoje.

Nepraleiskite progos įsigyti pigiausius bilietus į renginį, kol jų dar yra!

Comic Con Baltics – čia susitinka herojai!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

VIENOS DIENOS BILIETAS: Su šiuo bilietu būsite pakviestas į superherojų pasaulį, kuriuo mėgausitės su pačiais įdomiausiais žmonėmis. Pokalbiai, aktoriai, Cosplay, žaidimai, įvairiausi suvenyrai ir dar daugiau. Tik vienai dienai.

DVIEJŲ DIENŲ BILIETAS: Kaip ir vienos dienos bilietas tik dvigubai daugiau pramogų. Su šiuo bilietu būsite tikri, kad nieko nepraleisite. Net jei kažką praleisite pirmą dieną – ne bėda, nes tą bus galima pamatyti antrąją dieną. Taipogi gali būti, jog tam tikri svečiai renginyje bus tik vieną dieną, todėl jų taip pat nepraleisite!

ŠEIMOS BILIETAS: Žinome, kad tokiais renginiais mėgautis smagiau su visa šeima, tad kviečiame visus jos narius. Jei jūsų vaikai yra iki 7 metų, jie į renginį pateks nemokamai (2 vaikai vienam mokančiam suaugusiui). Jei vaikų amžius viršija šią ribą, atsiveskite juos už geresnį kainos pasirinkimą. Bilietas galios 2 suaugusiems ir 2 vaikams, 2 suaugusiems ir 1 vaikui arba 1 suaugusiam ir 2 vaikams.

SUPERHEROJAUS BILIETAS: Šis bilietas skirtas labiausiai užkietėjusiems superherojams. Būsite visiškai išskirtiniai ir tiesiog praskriesite pro kitus. Šis bilietas garantuos: atskirą įėjimą į renginį be jokių eilių dvi renginio dienas, oficialius Comic Con Baltics marškinėlius, 1 bilietą pasirinkto aktoriaus autografui ir 1 bilietą nuotraukai su pasirinktu aktoriumi.

COSPLAY DALYVIO BILIETAS: Visiems Cosplay profesionalams – mes jūsų laukiame. Kiek įmanoma daugiau. Jei pasiruošėte kostiumą ir užsiregistravote konkurse – šis bilietas skirtas jums. Pusė kainos, dvigubai daugiau smagumo! Bilieto kodas Jums bus išsiųstas po dalyvio registracijos tinklalapyje www.ccbaltics.com.

DAUGIAU