CONAN (UK) – Tour 2018 + special guests

CONAN (UK) – Tour 2018 + special guests

„Ar girdite mūšio gausmą? Ar juntate kraujo kvapą? Tūkstantis aukštai iškeltų galvų kančios iškreiptais veidais. Hail, Conan!“

Į Lietuvą pirmą kartą atvyksta britų doom metalo atlikėjų trio herojišku pavadinimu „Conan“. Šis Liverpulio kolektyvas susibūrė 2006 metais ir išsiskiria sunkaus bei žemo skambesio natų gausa savo muzikoje. Dėl to net šio trejeto stilius vadinamas „caveman battle doom“.

Jų skambesio struktūra gana sudėtinga, bet dėl to jis tik įdomesnis ir labiau intriguojantis. Dainose dažnai kinta muzikos tempas ir galingumas, todėl kartais kelia nuostabą, kad visa tai išgaunama tik gitaros, bosinės gitaros ir mušamųjų dėka.

Grupėje kelis kartus keitėsi sudėtis, bet joje visada buvo tik trys muzikantai. Šiuo metu tai vienas komandos įkūrėjų, nuo pat kolektyvo susibūrimo gitara grojantis ir dainuojantis Jonas Davisas, ir du vėliau prisijungę nariai – boso gitaristas Chrisas Fieldingas ir būgnininkas Johnny Kingas.

Grupės diskografija nėra gausi, bet visi įrašai tikrai kokybiški ir originalūs. Tai du savi EP ir dar du, įrašyti su kitomis grupėmis, o taip pat pora koncertinių albumų. Vis dėlto pagrindinį kūrybinį bagažą šiuo metu sudaro 3 studijiniai leidiniai: 2012 m. pasirodė „Monnos“, o pasirašius sutartį su žymia leidybine kompanija „Napalm Records“, išleisti dar du – 2014 m. „Blood Eagle“ ir 2016 m. „Revengeance“. Tuo tarpu naujausia žinia iš kūrybinių „Conan“ dirbtuvių – paskutinę vasaros dieną, rugpjūčio 31 d. laukiama naujo albumo „Existential Void Guardian“.

DAUGIAU