Daddy Was A Milkman – Lukiškių kalėjimas 2.0

Daddy Was A Milkman – Lukiškių kalėjimas 2.0

„Daddy Was A Milkman“ – Lukiškių kalėjimas 2.0

Kalendoriuose žymimės rugpjūčio 8 d., nes mūsų laukia vienas nuoširdžiausių vasaros koncertų.

Ignas Pociūnas, geriau žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, grįžta savo balsu dar kartą užkariauti publikos ir Lukiškių kalėjimo scenos. Patirtis rodo, kad „Daddy Was A Milkman“ ir unikalaus paveldo objektas yra magiškas tandemas. Ir dar labai tinkantis šiltam rugpjūčio vakarui.

Daugkartinis muzikos apdovanojimų laimėtojas savo sąraše jau turi gerą saują gražiausių Lietuvos pilių, dvarų ir didžiausias šalies arenas. Atlikėjas susilaukė didelės sėkmės ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse. Gerbėjų skaičiai rodo, kad jam tikrai pavyko atrasti veikiantį receptą į klausytojų širdis.

Šiuo metu „Daddy Was A Milkman“ ruošiasi išleisti savo naująjį albumą. Ignas pažada, kad pirmieji albumo garsai tikrai pasieks publikos ausis Lukiškių kalėjimo kieme.

Pirmieji 200 bilietų pigiau!

https://www.facebook.com/daddywasamilkman
https://www.instagram.com/daddywasamilkman
https://www.youtube.com/@DaddyWasAMilkman

Fone – „Daddy Was A Milkman“ naujausias singlas „Borderline“
https://youtu.be/z6UZJ44oTsg

Mūsų laukia itin magiškas ir šiltas muzikos vakaras.

Vartai: 18:00 val.
„Daddy Was A Milkman“: 20:00 val.

Lukiškių kalėjimo scena yra kiečiausia Baltijos šalyse ir niekas dėl to nesiginčys. Jai rūpi muzika ir kultūra. Lukiškių kalėjimo konversija bemat tapo istorijos dalimi, kultūros reiškiniu ir sėkmingiausiu turizmo objektu Lietuvoje. Tai vienas tikrų Vilniaus pasididžiavimų, į save sutraukiantis ne tik miestiečius, bet ir svečius iš užsienio ir kitokius turistus. Nebuvus pas mus pajausti naujos Lukiškių kalėjimo versijos „vaibo“ neįmanoma. O buvę tvirtina – tai yra kažkas.

Sek koncertų ir renginių kalendorių.
Pabėk į kalėjimą.

Adresas ir vartai aiškūs.
Lukiškių skg. 6, kur daugiau.

https://www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0
https://www.instagram.com/lukiskiukalejimas2.0

1

DAUGIAU