Dainų diena ”Kad giria žaliuotų”

Dainų diena ”Kad giria žaliuotų”

Dainų diena „Kad giria žaliuotų“

Dainų šventės savaitės finalas – Dainų diena. Į Vingio parką šią dieną pro visus įmanomus įėjimus plaukia minios, susirenkančios išgyventi to, kas kaip prisiminimas liks visam gyvenimui: specialiai Dainų dienai pastatytoje parko estradoje 12 000 atlikėjų dainuos apie šimtmetį gyvybės.

Dainų diena „Kad giria žaliuotų“ apibendrins visą šimtmetį mininčios Dainų šventės savaitę. Šimtmetis – kaip istorijos laikotarpis, ir šimtmetis – tarsi nesibaigianti daina, kurios žodžiai – mūsų valstybės ir mūsų kultūros istorija, ryškiai atsispindinti ir šimtametėje Dainų šventės tradicijoje. Daina – kertinis ir nepakeičiamas šios tradicijos žodis, į kurį susitelkia Dainų dienos kūrėjai, šventės programą sudarę iš svarbiausių ir skambiausių kūrinių, liudijančių kintantį laiką ir dainavimo kultūros kelią, įprasminančių mus – dainuojančią, kūrybingą tautą, skirtingais balsais atliepiančią tuos pačius dainos žodžius.

Šimtmečio Dainų dienoje daina atsivers ne tik dalyvių ir žiūrovų balsais. Daina čia taps pasakotoja, klausytoja ir pašnekove, daina čia mąstys, kalbės, jaudinsis, ruošis ir klausysis mūsų, prabylančių ir nutylančių bendrystėje. Dainos balsas ir mūsų žodžiai apie ją, mūsų tyla ir dainos žodžiai apie mus – 2024 m. Dainų dienoje visa taps vieniu, kaip ir žaliuojanti giria, žemę sujungianti su dangumi.

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]
 
Žiūrovai įleidžiami nuo 19 val.
Renginio trukmė 3 val. 30 min.
Renginio kalba: lietuvių k.
Vaikai įleidžiami nemokamai iki 5 m., jei neužima papildomos sėdimos vietos
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: fiksuota kaina (10 Eur) asmenims, su specialiais poreikiais* 
*Žiūrovams su judėjimo negalia, sėdintiems vežimėlyje
 
INFORMACIJA ŽIŪROVAMS SU JUDĖJIMO NEGALIA DĖL BILIETŲ ĮSIGIJIMO
Žiūrovai turintys judėjimo negalią ir sėdintys vežimėlyje bei 1 lydintis asmuo, bilietus gali įsigyti tam skirtose vietose su kodu – LYDINTIS *
Vietos skirtos sektoriuje E 1-2 eilėje. 1 eilėje  vietos skirtos asmenims su negalia vežimėliuose, 2 eilėje vietos skirtos lydintiesiems.
1 lydintis asmuo gali išsiimti 1 nemokamą bilietą šalia vietos skirtos asmeniui su negalia.
Pirkimo metu galite įsigyti 2 bilietai už 10 eur.
 
 
DAUGIAU