DANCING MACHINE MICHAEL JACKSON TRIBUTE – KLAIPĖDA

DANCING MACHINE MICHAEL JACKSON TRIBUTE – KLAIPĖDA

Pirmą kartą Lietuvoje!
Patirkite unikalų šou su geriausiais legendinio pop karaliaus hitais – DANCING MACHINE – Michael Jackson Tribute!
Šio projekto autorius ir pagrindinis atlikėjas – pasaulinio garso šokėjas, aktorius ir choreografas SacMJJ – Adrianas Alvarezas, Ispanija. SacMJJ dirbo su LaVelle Smith jaunesniuoju, kuris ne tik 23 metus buvo Michaelo Jacksono šokių choreografas, bet ir su daugeliu kitų pasaulinių žvaigždžių, tokių kaip Beyonce, Rihanna, The Rolling Stones ir Janet Jackson.
SacMJJ buvo Vincento Patersono choreografo asistentas, režisierius, šokėjas ir daugelio Michaelo Jacksono ir Madonnos hitų choreografas.
DANCING MACHINE – Michael Jackson Tribute turo metu, lydimas profesionalių šokėjų, SacMJJ atliks šokių choreografijas iš Billie Jean, Beat It, Smooth Criminal, Thriller ir daugelio kitų hitų.
Organizatoriai tiki, kad šio turo pasirodymai bus greitai išparduoti, todėl nedvejodami užsisakykite bilietus jau šiandien ir pakvieskite draugus į šią unikalią patirtį Klaipėdoje: Renginių kombinatas, Dubysos g. 29B, jau kovo 23!
____________________________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Salės administratorius pasilieka teisę koreguoti susėdimą prie staliuko.

 
DAUGIAU