DANCING MACHINE MICHAEL JACKSON TRIBUTE – ŠIAULIAI

DANCING MACHINE MICHAEL JACKSON TRIBUTE – ŠIAULIAI

Pirmą kartą Lietuvoje!

Patirkite unikalų šou su geriausiais legendinio pop karaliaus hitais –

DANCE MACHINE – Michael Jackson Tribute ! Šio projekto autorius ir pagrindinis atlikėjas – pasaulinio garso šokėjas, aktorius ir choreografas SacMJJ – Adrianas Alvarezas, Ispanija

SacMJJ dirbo su LaVelle Smith jaunesniuoju, kuris ne tik 23 metus buvo Michaelo Jacksono šokių choreografas, bet ir su daugeliu kitų pasaulinių žvaigždžių, tokių kaip Beyonce, Rihanna, The Rolling Stones ir Janet Jackson. SacMJJ buvo Vincento Patersono choreografo asistentas, režisierius, šokėjas ir daugelio Michaelo Jacksono ir Madonnos hitų choreografas.

DANCE MACHINE – Michael Jackson Tribute turo metu, lydimas profesionalių šokėjų, SacMJJ atliks šokių choreografijas iš Billie Jean, Beat It, Smooth Criminal, Thriller ir daugelio kitų hitų.

Organizatoriai tiki, kad šio turo pasirodymai bus greitai išparduoti, todėl nedvejodami užsisakykite bilietus jau šiandien ir pakvieskite draugus į šią unikalią patirtį!

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

 

Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 m. amžiaus (imtinai), neužimant papildomos sėdimos vietos.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 
Akcija! Tik vasario 13-14 d. – 20 % nuolaida bilietams.
Nuolaida galioja pasirinkus kainos grupę “20% nuolaida”
 
VIP lounge erdvės privalumai:
–    Geriausio matomumo vietos (prieš sceną).
–    Galimybė mėgautis renginiu draugų kompanijoje – įsitaisius pirmoje minkštasuolių eilėje arba antroje prie staliukų.
–    VIP įėjimas ir liftas į VIP erdvę.
–    Rūbinė tik lounge svečiams.
–    Asmeninis aptarnavimas bei maisto ir gėrimų užsakymas prie staliukų.
–    Lounge duris atveria 1,5 h iki renginio.
 
Jei turite klausimų, dėl VIP lounge minkštasuolių ar staliukų, prašome kreiptis tel.nr. +37068248822. Dėl bilietų įsigijimo didesnei grupei prašome kreiptis el. paštu: [email protected]
 
Kontaktiniai duomenys, dėl išankstinio gėrimų, užkandžių užsakymo renginių metu kreiptis el. paštu: [email protected]; tel. nr. +37068549300; +37061616645.
DAUGIAU