DEIVIS 25 | MARIJAMPOLĖ

DEIVIS 25 | MARIJAMPOLĖ

 Deivis kviečia į karjeros koncertus! Į koncertus, kuriuose skambės atlikėjo autorinės kūrybos dainos tapusios hitais, svarbiausios karjeros dainos iš sukurtų vaidmenų miuzikluose, operetėse ar net televizijos šouIšgirsite neįtikėtinas istorijas iš 25 metų atlikėjo muzikinės karjeros.

Kartu su bičiuliais, vienais geriausių muzikantų Lietuvoje, tarp kurių ir gitaros legenda Tomas Varnagiris, nusikelsite laiku ir „paskęsite“ nuostabiuose prisiminimuose. Nostalgiški, visiems puikiai pažįstami, kūriniai bus prikelti antrai jaunystei, o dalis jų įgaus naują skambesį. Ir tai yra vienintelė proga susitikti su Deiviu Norvilu, kartu su grupe, gyvo garso koncertuose!

Koncerte skambės dainos iš miuziklų „Paryžiaus katedra“, „Jėzus Kristus Superžvaigždė“, iš nuostabaus etapo muzikiniame projekte „Auksinis balsas“ ir autorinės atlikėjo dainos: “Dainuok”, “Mergytei”, “Taip Gera”, “Ašara”, “Jeigu nori” ir kiti kūriniai.
Solidus ir šiltas koncertas skirtas visiems pasiilgusiems jaukių susitikimų ir profesionalaus, kokybiško muzikinio pasirodymo. 

Muzikanto kūriniais pasidžiaugti ir nusikelti į nostalgiškus laikus bus galima koncertinio turo „DEIVIS 25“ metu. Koncertai vyks: spalio 8 d. Vilniaus  Šv. Kotrynos bažnyčioje, spalio 27 d. Šiaulių kultūros centre, spalio 28 d. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre, lapkričio 19 d. Marijampolės kultūros centre, lapkričio 25 d. Klaipėdos Žvejų rūmuose, lapkričio 26 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose, lapkričio 27 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje.

DEIVIS NORVILAS – vokalas, gitara
VYTIS SMOLSKAS – klavišiniai

TOMAS VARNAGIRIS – gitara, elektrinė ir akustinė

ANDRIUS DAUGIRDAS – bosinė gitara
MARTYNAS LUKOŠEVIČIUS – mušamieji

 

Atnaujinta 2022 07 19
Pranešame, kad renginys „DEIVIS 25“, kuris turėjo įvykti 2022 m. spalio 21 d. Marijampolėje yra perkeltas į 2022 m. lapkričio 19 d.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

DAUGIAU