Depeche Mode – Memento Mori World Tour 2023

Depeche Mode – Memento Mori World Tour 2023

„Depeche Mode“ paskelbė išleisianti naują albumą ir atskleidė koncertinio turo datas

Grupė „Depeche Mode“ patvirtino išleisiantį naują albumą ir paskelbė ilgiau nei penkerius metus lauktų koncertų datas. „Rokenrolo šlovės muziejaus“ nariai, grupės „Depeche Mode“ muzikantai, šiandien specialiame renginyje Berlyne paskelbė, kad 2023 m. išleis naują albumą ir pradės pasaulines gastroles. Turo „Memento Mori Tour“ koncertuose bus pristatomas grupės 15-asis studijinis albumas „Memento Mori“, kuris pasirodys kitų metų pavasarį.

Vienintelis Baltijos šalyse suplanuotas grupės koncertas įvyks Estijoje. „Depeche Mode“ savo gerbėjus į Talino dainų slėnį sukvies kitų metų rugpjūčio 6-ąją dieną. 

Bilietus į „Depeche Mode“ koncertą Estijos sostinėje Taline visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt bus galima įsigyti nuo šio penktadienio (spalio 7 d.) 10 val. ryto. Trečiadienį (spalio 5 d.) nuo 10 val. pirmieji bilietus galės įsigyti „Depeche Mode“ fanų klubo ir „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai (registracija į „Live Nation Lietuva“ koncertų klubą: http://bit.ly/LiveNationConcertClub).

„Depeche Mode“ Enjoy The Silence“ (Live): https://youtu.be/aWGzr-kOoQY

Dave’as Gahanas ir Martinas Gore’as šiandien atskleidė, kad didžiausio pasaulyje renginių organizatoriaus „Live Nation“ pristatomas turas prasidės kovo 23 d. koncertų serija Šiaurės Amerikos arenose. Koncertai yra suplanuoti Niujorko „Madison Square Garden“, Čikagos „United Center“, Los Andželo „Kia Forum“, Toronto „Scotiabank Arena“ ir kitose didžiosiose arenose. Pasaulinės gastrolės „Memento Mori“ prasidės 2023 m. kovo 23 d. Sakramente, Kalifornijoje. 

Kitų metų vasarą „Depeche Mode“ sugrįš į Europą, kur surengs koncertus didžiuosiuose stadionuose. Gegužės 16 d. prasidėsiančioje antroje gastrolių dalyje grupė koncertuos Paryžiaus „Stade de France“, Berlyno olimpiniame, Milano „San Siro“, Londono „Twickenham“ ir kituose stadionuose. Visa informacija apie turo maršrutą ir bilietų pardavimo datas skelbiama svetainėje depechemode.com

Gerų naujienų ypač laukė milijonai grupės gerbėjų, kuriuos, kaip ir visą muzikos pasaulį, šių metų gegužę sukrėtė skaudi ilgamečio „Depeche Mode“ muzikanto Andrew Fletcherio mirtis.

Kalbėdamas apie albumą „Memento Mori“, Martinas Gore’as sakė: „Prie šio projekto pradėjome dirbti pandemijos pradžioje, o jo temos buvo tiesiogiai įkvėptos to meto. Po Fletcho mirties nusprendėme tęsti, nes esame tikri, kad jis to būtų norėjęs, ir tai suteikė projektui papildomą prasmę“.

Dave’as Gahanas pridūrė: „Fletchui šis albumas būtų patikęs. Mes nekantraujame netrukus pasidalyti juo su jumis ir labai laukiame, kada kitais metais galėsime pristatyti jį gyvai koncertuose“.

Gastrolės „Memento Mori Tour“ bus jau 19-asis „Depeche Mode“ koncertinis turas ir pirmasis po daugiau nei penkerių metų pertraukos. Pastarasis grupės turas „Global Spirit Tour 2017-2018“ buvo ilgiausias iki šiol ir vienas pelningiausių – per 130 pasirodymų Europoje ir Šiaurės Amerikoje grupės koncertus aplankė daugiau nei 3 mln. gerbėjų. 

15-asis „Depeche Mode“ studijinis albumas „Memento Mori“ bus ir pirmas naujas įrašas nuo 2017 m., kada buvo išleistas kritikų puikiai įvertintas albumas „Spirit“ pasiekęs pirmąją vietą 11-oje šalių, o daugiau nei 20-yje patekęs tarp penkių perkamiausių albumų. Įrašų kompanija „Columbia Records“ naują „Depeche Mode“ albumą „Memento Mori“ išleis 2023-ųjų pavasarį

Pardavusi daugiau nei 100 mln. įrašų ir grojusi daugiau nei 35 mln. gerbėjų visame pasaulyje, „Depeche Mode“ išlieka nuolat besikeičiančia ir išskirtinai įtakinga muzikine jėga. Daugybę gerbėjų, kritikų ir menininkų įkvepianti „Depeche Mode“ ir toliau žengia į priekį, o albumas „Memento Mori“ ir gastrolės taps naujausiu nepakartojamo ir tęstinio grupės palikimo dalimi.

SVARBU! Visi žmonės, įsigiję „VIP palapinės“ paketą, gali pakeisti bendrosios zonos įėjimą į „Fanų zonos“ bilietą, pasinaudoję ant „VIP palapinės“ bilieto užrašytu brūkšniniu kodu. Įveskite kodą internetinėje parduotuvėje ir įsigykite 1 x 50 € kainuojantį fanų zonos bilietą. Tai nėra privaloma, bet galima pasirinkti.

Bilietus draudžiama naudoti bet kokiuose konkursuose ir akcijose be koncerto organizatoriaus leidimo.

DĖMESIO! Kiekvienas lankytojas turi turėti atskirą bilietą.
Amžiaus riba nuo 3 m. Rekomenduojamas amžius 6+ m.

RENGINIO TVARKARAŠTIS:
17:00 Durys

Vietos planas čia…

BILIETAI
Į visas Talino dainų slėnio teritorijoje vykstančių renginių bilietų kainas įskaičiuotas renginio vietos mokestis – 0,90 € už bilietą.

Bendrasis įėjimas 79 € 
Stovimas bilietas

Fanų zona 129 €
riboto vietų skaičiaus zona priešais sceną

VIP palapinė (pirmenybinė)  349 €

VIP vakarienės paketą sudaro:
-Įėjimas pro VIP vartus.
-Įėjimas į VIP palapinę, esančią prie Jūros (Mere) vartų. VIP palapinėje yra sėdimos vietos, baras ir VIP tualetas. P.S.:  iš VIP palapinės nematyti scenos.
-Vienas (1) bendras įėjimo bilietas į Fanų zoną
-Sveikinimo gėrimas.
-Švediškas stalas su karštais ir šaltais patiekalais nuo 17:00 iki 20:30 (alkoholiniai gėrimai į švediško stalo kainą neįskaičiuoti, baras veiks iki renginio pabaigos).
-Atminimo laminatas ir dirželis, lietpaltis
-Renginio vietoje dirbantis personalas
Jei turite klausimų dėl šio VIP paketo, rašykite adresu [email protected].

VIP palapinė 299 €

VIP vakarienės paketą sudaro:
-Įėjimas pro VIP vartus.
-Įėjimas į VIP palapinę, esančią netoli Jūros (Mere) vartų. VIP palapinėje yra sėdimos vietos, baras ir VIP tualetas. Pastaba: iš VIP palapinės nematyti scenos.
-Vienas (1) bendrasis įėjimo bilietas , galimybė įsigyti įėjimą į Fanų už 50 €. Tam internetinėje parduotuvėje naudokite kodą, užrašytą ant VIP palapinės bilieto.
-Sveikinimo gėrimas.
-Švediškas stalas su karštais ir šaltais patiekalais nuo 17:00 iki 20:30 (alkoholiniai gėrimai į švediško stalo kainą neįskaičiuoti, baras veiks iki renginio pabaigos).
-Atminimo laminatas ir dirželis, lietpaltis
-Renginio vietoje dirbantis personalas
Jei turite klausimų dėl šio VIP paketo, rašykite adresu [email protected].

VIP sėdimoji tribūna 299 €

-Įėjimas PRO VIP vartus.
-Vienas (1) bendrojo įėjimo bilietas su VIP pakyla, kad galėtumėte pamatyti DM koncertą geriau
-Išskirtinė teisė patekti į aikštelėje esančią paaukštintą VIP sėdimąją pakylą, iš kurios atsiveria puikus vaizdas į sceną. Ant pakylos įrengtas baras su alumi ir vynu (neįskaičiuota į paketo kainą).
-Sveikinimo gėrimas ir nedideli užkandžiai
-Suvenyrinis DM laminatas, dirželis ir lietpaltis
-Renginio vietoje dirbantis personalas
Jei turite klausimų dėl šio VIP paketo, rašykite adresu [email protected].

VIP bilietai parduodami tik internetinėje parduotuvėje

Neįgaliųjų vežimėliai

Galima naudotis riboto dydžio neįgaliųjų vežimėlių platforma. Nuolaidos netaikomos. Bilietas padedančiam asmeniui kainuoja 10 €. DĖMESIO! VIP paketų atveju padedantis asmuo taip pat turi turėti atskirą pilną bilietą toje pačioje VIP paketo kainų kategorijoje. Jei turite klausimų dėl bilietų su neįgaliųjų vežimėliais, rašykite el. paštu [email protected]. Su neįgaliojo vežimėliu į sirgalių zoną patekti negalima.

Neleistini daiktai:
* skėčiai – jie riboja žiūrovų matomumą
* savo maistas ir gėrimai
* bet kokie buteliai, skardinės ir kita tara
* profesionalūs ar pusiau profesionalūs fotoaparatai, įrašymo įranga (garso ar vaizdo). Fotoaparatai bus leidžiami tik tuo atveju, jei jie yra neprofesionalūs ir neturi priartinimo funkcijos ar nuimamo objektyvo. Neleidžiama naudoti fotoaparatų, kurių objektyvas didesnis už įprasto laikrodžio ciferblatą (40 mm).
* Go-Pro kameros ir asmenukių lazdos
* planšetės (įskaitant iPad) ir nešiojamieji kompiuteriai
* bet kokie plakatai, transparantai, ženklai ir vėliavos
* bet kokie šaunamieji ir pjaunamieji ginklai, grandinės, švirkštai, pirotechnikos priemonės, lazeriniai rašikliai ir rodyklės, pavojingos medžiagos ir daiktai
* alkoholis ir narkotinės medžiagos
* naminiai gyvūnai
* dviračiai, riedučiai ir riedlentės, motociklininkų šalmai, bet kokios rūšies kėdės, įskaitant stovyklavietės
* perteklinis bagažas ir daiktai – nesivežkite didelių krepšių ar nereikalingų daiktų, kurie gali sulėtinti patikrą prie vartų.

DAUGIAU