Didžiausia vyno paroda Baltijos šalyse VYNO DIENOS

Didžiausia vyno paroda Baltijos šalyse VYNO DIENOS

Mieli „Vyno dienų“  lankytojai, šiandien esame priversti skelbti apie parodos datos keitimą. Dėl COVID-19 pandemijos ir karantino, „Vyno dienos” keliama iš 2021 metų  į 2022 m. gegužės 6-7 d..

Apgailestaujame dėl to, nes šiemet parodoje turėjo dalyvauti rekordinis gamintojų iš viso pasaulio bei vyno platintojų skaičius. Buvome paruošę eilę naujienų bei „pirmųjų kartų“ mūsų šalyje ir parodoje. Tikimės juos pristatyti kitąmet – dauguma dalyvių nekeičia ketinimų ir parodoje dalyvaus.

Dėl bilietų:  įsigyti bilietai galios ir kitąmet. Prašome juos išsaugoti ir taip prisidėti prie vyno kultūros plėtros Lietuvoje.

Norėdami grąžinti bilietus turite kreiptis į Vyno klubą el. paštu [email protected] . Grąžinimai bus vykdomi bankiniu pavedimu, el. laiške būtina nurodyti sąskaitos nr., gavėjo rekvizitus ir prisegti renginio bilietą. Bilietus grąžinti galima bus nuo 2021 balandžio 1 d. iki 2021 birželio 31 d.

Gegužės 7-8 d. Vyno dienos, tradiciškai kvies susitikti su vyndariais iš Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Vokietijos, Prancūzijos ir kt. šalių bei paragauti Lietuvos importuotojų vynų.

 

DAUGIAU