Dimash Kudajbergen / Димаш Кудайберген

Dimash Kudajbergen / Димаш Кудайберген

Pirmą kartą Latvijoje: kovo 7 d.,  į „Arena Riga“ sceną su specialia programa žengs jaunas ir talentingas menininkas Dimash Kudaibergen. Jo sudėtingas vardas sklandžiai ir su pasididžiavimu jau tariamas visame pasaulyje.
Dimash‘as kompozicijas atlieka kazachų, rusų, ispanų, anglų, prancūzų ir kitomis kalbomis. Unikalios Kazachstano dainininko balso galimybės jau užkariavo JAV, Kinijoje, Rusijoje, Prancūzijoje ir daugelio kitų šalių melomanus. O Jo gerbėjų armija, kurią Dimash‘as meiliai vadina „brangiaisiais“ Instagrame artėja prie 3 milijonų.
Nuo ankstyvos vaikystės Dimash‘as buvo įvairių vokalo konkursų ir festivalių dalyvis, visuomet juose užimdamas pirmąsias vietas. Neseniai Dimash‘as pradėjo bendradarbiauti su vienu garsiausių Rusijos kompozitorių – Igoriu Krutojumi. Programą, kurią muzikantas pristatys Rygoje, sudarys naujos, specialiai Dimash‘ui sukurtos Igorio Krutoy‘aus kompozicijos ir dainos, kurias klausytojai jau pamilo (pavyzdžiui, „Sos dun terien un detresse“). Dimash‘o komanda neskuba atskleisti visų staigmenų, tačiau patikina: į koncertą atvyksianti publika iš Rusijos, Estijos, Lietuvos ir kitų šalių patirs nepamirštamą įspūdį!
 
* “Venue service fee” 1.20 EUR is added per each ticket.
 
Age limit to the event: from 6 years old persons
Event language: Russian
Free entrance to the event: no
Doors open: at 17:30
Event length: ~2h
Location for the disabled in a wheelchair: yes
 
DAUGIAU