Dina Rubina ”…Ir tada aš aprašysiu jus visus!”

Dina Rubina ”…Ir tada aš aprašysiu jus visus!”

Dina Rubina “…Ir tada aš aprašysiu jus visus!”
Literatūrinis koncertas Vilniuje
Balandžio 16 d., 19:00 val.
 
Balandžio 16 d. Vilniuje kviečiame į susitikimą su Dina Rubina — rašytoja ir scenariste, kurios knygos pelnė tarptautinius apdovanojimus ir, svarbiausia, yra mylimos skaitytojų skirtingose šalyse.
Dinos Rubinos literatūrinis koncertas — tai tikras vieno aktoriaus teatras. Rubina pati skaito savo kūrinius, ir niekas to padaryti negali geriau! Rašytojos valdomų balsų, akcentų, charakterių ir intonacijų diapazonas verčia patikėti jos sceniniu išsilavinimu. Tačiau milžiniška įvairiausių vaizdų galerija, kurią su neįtikėtinu artistiškumu įkūnija scenoje, yra Dinos Rubinos gamtos dovana.
«Bet kuris rimtas rašytojas per save praleidžia viską: neapykantą, meilę, pripažinimą, ligas, aistras, gimimą, mirtį — viską, kas vyksta su jo veikėjais. Tai yra kraujo ryšys, netgi sakyčiau, intymus ryšys,» — sako Dina Rubina apie savo knygų veikėjus.
Tai bus ryškus autoriaus vakaras su nepakartojamais tekstais, intonacijomis ir naujomis prasmėmis: bus ir subtilus humoras, ir prasminga išmintis — viskas, už ką mes dieviname Rubinos prozą.
Dina Rubina — rašytoja, scenaristė. Daugiau kaip 40 knygų autorė, išverstų į daugelį kalbų: „Šaltas pavasaris Provansoje“, „Saulės pusėje gatvės“, „Sindikatas“, „Štai eina Mesijas!..“, „Venecijiečių aukštas vanduo“, „Sekmadienio mišios Toledas“, „Kamera artinasi!“. Jos kūriniai buvo apdovanoti daugybe prestižinių literatūros apdovanojimų ir premijų.
 
Renginio informacija:
Rekomenduojamas amžius: 16+;
Apytikslė trukmė: 1 valanda 30 minučių;
Renginio vieta: „Legendos klubas“, Kalvarijų g. 85, Vilnius.

1

DAUGIAU