Dmitrijus Bykovas. Naujas pasaulis. Poezijos koncertas su pokalbiais Vilniuje

Dmitrijus Bykovas. Naujas pasaulis. Poezijos koncertas su pokalbiais Vilniuje

Dmitrijus Bykovas (Дмитрий Быков)

Naujas pasaulis

Poezijos koncertas su pokalbiais Vilniuje

Birželio 3 d., 19:00 val.
 

Birželio 3 dieną Vilniuje – vienintelis poeto, rašytojo ir žurnalisto Dmitrijaus Bykovo pasirodymas su nauja autorine programa.

Žinoma. Galima užsiimti savišvieta, skaityti, klausytis tinklalaidžių, bet svajonė, net nesuformuluota žodžiais, buvo tokia: ateiti pasiklausyti gyvo žmogaus. Ypač jei šis asmuo yra Bykovas.

Kas dar taip moka – ne tik nenuvilti, bet ir nepasikartoti? Kartkartėmis pristatant kažką naujo, vis galingesnio – nors kaskart atrodo, kad galingesnis jau nebeįmanomas. Šiandien, kai visi pasaulio poliai pasislinko, gyvas susitikimas su tokio lygio poetu, rašytoju ir mąstytoju tampa tikru įvykiu.

„Aš vis tik esu poetas, todėl mielai skaitysiu jums poeziją. Per pastaruosius metus Amerikos valstijose parašyti eilėraščiai man pačiam nėra visiškai aiškūs. Tai tikrai nauja šviesa, kuri mane užklupo gana netikėtai. Jie daug paprastesni nei anksčiau ir, ko gero, laisvesni. Ir nepaisant visko, jie yra laimingesni, nes pagaliau nustojau drovėtis savęs“, – sako Dmitrijus Bykovas.

Bet, žinoma, renginio vakare Vilniuje bus ne tik poezija. Kiekviename Bykovo koncerte antroji dalis prasideda atsakymais į krūvą raštelių. Tai ta vakaro dalis, kurios gerbėjai jokiu būdu nepraleis. Tai ypatingas džiaugsmas. Pačioje vakaro pradžioje Dmitrijus Lvovičius sako: „Tikiuosi iš jūsų maksimalaus skaičiaus raštelių – su pageidavimais, aštriais klausimais ir komentarais, pamąstymais! Ir nei vienas raštelis neliks neatsakytas”.

Literatūra padeda tais laikais, kai nematyti perspektyvų, kai viskas neįprastai aštrėja: meilė, įsitraukimas į didelę istoriją ir, galbūt, tam tikras pasmerktumas. Pakalbėkime apie tai, kas su mumis vyksta, ir pabandykime įžvelgti tą naują šviesą naujam gyvenimo supratimui.

Dmitrijus Bykovas – poetas, rašytojas, žurnalistas, dėstytojas, kino kritikas, scenaristas, ilgametis projekto „Tiesioginė kalba“ dėstytojas, autorinės programos „Vienas“ vedėjas, projekto „Pilietis poetas“ bendraautoris. Daugelio literatūrinių apdovanojimų laureatas, literatūros dėstytojas. Prinstono universiteto kviestinis profesorius. Dešimčių knygų, eilėraščių rinkinių ir straipsnių autorius.

Renginio informacija:

Apytikslė trukmė: 1 valanda 30 minučių

Vieta: Legendos klubas, Kalvarijų g. 85 Vilnius

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-14
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU