DMITRY METLITSKY IR ORKESTRAS

DMITRY METLITSKY IR ORKESTRAS

Dmitry Metlitsky & Orchestra | ŠIAULIAI

2018 m. lapkričio 27 d. 18 val. koncertų salės „Saulė: Didžiojoje salėje.

Renginio organizatorius- VšĮ „Tartautinis kultūros fondas“.

Bilietus platina „Bilietai.lt“.

Bilieto kaina: 16.20- 22.20 €.

 

Pirmą kartą Lietuvoje!
Unikalus romantiškas šou “Dmitry Metlitsky ir Orkestras”
Instrumentinės muzikos šedevrai, pasauliniai hitai šiulaikinėje interpretacijoje,  kuriuos atlieka orkestras “DM-Orchestra”

Tai unikali proga išgirsti gyvą instrumentinę muziką šiuolaikinėje interpretacijoje ir moderniu stiliumi, kurią atlieka geriausi Europos muzikantai – tai tikra šventė sielai ir širdžiai. Lietuvoje koncertuos tarptautinis orkestras “DM-Orchestra”!

Dmitry Metlitsky – kompozitorius, orkestro “DM-Orchestra” įkūrėjas, yra vienas iš nedaugelio šiuolaikinių kompozitorių, kurių muzika pavergia nuo pirmųjų akordų ir priverčia klausytojų širdis plakti visiškai kitokiu ritmu. Jo magiška muzika yra pilna teigiamų emocijų ir paliečia jūsų sielos gelmes – ji pavergė tūkstančių žmonių širdis visame pasaulyje.

Neįtikėtinai graži muzika kartu su galingais garso takeliais, energingomis epo ir roko kompozicijomis, atliekama virtuoziškų orkestro muzikantų, nepalieka abejingų, žavi, sukuria ypatingą atmosferą ir tikrai stebuklingai poveikia kiekvieną klausytoją, todėl šio kompozitoriaus muzika vadinama magiška.

Ši muzika negali būti palyginta su niekuo, ją galima tik išgirsti ir priimti į savo sielą visiems laikams, nes tai, kas ateina iš širdies – širdį ir pasiekia…

Orkestro programoje taip pat yra ir legendinių A.Vivaldi, J. Lasta, P. Mauriat, T. Albinoni, G. Caccini hitai šiuolaikiniame apdorojime.

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=LNP7n_RC8yw
https://www.youtube.com/watch?v=450o8vNDHxk 
https://www.youtube.com/watch?v=Q-Uj-O5eTCU
https://www.youtube.com/watch?v=pUfpAnpBB8s

 

Bilietus galite įsigyti koncertų salės „Saulė“ kasoje arba internetu https://bit.ly/2x4U3Jw

Daugiau informacijos : www.saule.lt

 

1543334400

DAUGIAU