Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet

Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet

«Dmitry Metlitsky Orkestras & Vienos šou Baletas»

Šventinis koncertas!
Premjera! Tai puiku, nuostabu, gražu!
Visi hitai nuo Vivaldi iki Metallica kartu su unikaliu šokių šou.

Lapkričio 22 d. – ŠIAULIAI / Koncertų salė «Saulė» – 19:00 Val.
Lapkričio 23 d. – VILNIUS / COMPENSA koncertų salė – 19:00 Val.
Lapkričio 24 d. – KAUNAS / VDU didžioji salė – 19:00 Val.
Lapkričio 26 d. – PANEVĖŽYS / Panevėžio bendruomenių rūmai  – 18:00 Val.
Lapkričio 27 d. – KLAIPĖDA / Kultūros centras «Žvejų rūmai» – 19:00 Val.
Lapkričio 28 d. – ALYTUS / Alytaus miesto teatras – 18:00 Val.
Lapkričio 29 d. – MARIJAMPOLĖ / Marijampolės kultūros centras – 18:00 Val.

Muzika, kuri sužavėjo milijonų klausytojų širdis visame pasaulyje ir kurią atlieka geriausi Europos muzikantai, dalyvaujant pasaulio šou baleto žvaigždėms.

Koncerto programa apjungia nuostabią muziką ir įspūdingą šokių šou, kurį pastatė garsūs pasaulio choreografai. Nuostabus temperamentingas atlikimas, išskirtiniai šokių numeriai, unikalus pastatymas ir nuostabūs kostiumai paliks nepamirštamą įspūdį.

Dmitry Metlitsky, kompozitorius multiinstrumentalistas, jis vadinamas šiuolaikiniu Mozartu – gražios melodijos, nuostabi aranžuotė ir atlikimas įsiskverbia į pačią širdį ir sužavėja klausytojus nuo pirmųjų garsų. Apibūdinti žodžiais šias emocijas neįmanoma – tai reikia girdėti!

„Džiaugiuosi galėdamas pristatyti jums koncertą, kur stebuklingas garsas kartu su šokiu, kaip liepsna – pasakiškas siužetas, padovanos meilės ir aistros pasaulį…“ – Dmitry Metlitsky.

Koncerto programoje geriausi legendiniai hitai, kuriuos myli milijonai klausytojų ir kurie tapo pasaulio muzikos šedevrais, jie skambės unikaliomis šiuolaikinio stiliaus aranžuotėmis ir leis klausytojams pasigėrėti ryškiomis ir nepamirštamomis emocijomis.

Vivaldi muzikos „Vasaros perkūnija“ ir „Ave Maria“ aranžuotė, atliekama orkestro, skaitosi viena iš geriausių pasaulyje, o Dmitry Metlitsky muzika „Meilės ugnis“ pripažinta geriausia new-age kompozicija nominacijoje „Music Without Borders“.

Galinga muzikos energija kartu su šiuolaikinėmis aranžuotėmis ir techninėmis galimybėmis  sukuria visiško panardinimo į muzikos žavesio ir šokio magijos atmosferą.

Orkestro solistai, tikri savo amato meistrai, kurie savo talentu ir energija priverčia klausytojus džiaugtis ir verkti, mylėti ir pajusti įkvėpimą. Kiekvienas orkestro koncertas – tai nuostabus šou ir tikra šventė sielai ir širdžiai.

Orkestras koncertuoja įvairiose šalyse, didžiausiose Europos aikštelėse, festivaliuose, o dėkingi klausytojai visada sutinka audringais plojimais ir nepaleidžia orkestro po koncerto, priversdami groti pakartotinai.

Tai unikali galimybė pasigėrėti įspūdingu šou ir nuostabia elitine muzika, kuri sužavėjo milijonų klausytojų širdis.

Video:
https://youtu.be/uNRUj-iEM9I 
https://youtu.be/SIieC5XglC8 
https://youtu.be/EoHzxnq7yYg 

Išsamiau: http://concert.dmitrymetlitsky.com/lt

1

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2019 lapkričio 22 17:00 2019 lapkričio 23 17:00 2019 lapkričio 24 17:00 2019 lapkričio 26 16:00 2019 lapkričio 27 17:00 2019 lapkričio 28 16:00 2019 lapkričio 29 16:00