Domantas Razauskas, Saulius Petreikis ir Paulius Rukas. TEATRO DIENOS KONCERTAS

Domantas Razauskas, Saulius Petreikis ir Paulius Rukas. TEATRO DIENOS KONCERTAS

Domantas Razauskas, Saulius Petreikis ir Paulius Rukas. TEATRO DIENOS KONCERTAS

Žinomo dainų autoriaus, atlikėjo, poeto Domanto Razausko ir multiinstrumentalisto Sauliaus Petreikio duetas puikiai atpažįstamas iš savo unikalaus muzikinio braižo bei skambesio. Kiekvienas dueto koncertas yra įsimintinas ir nepakartojamas, nes atlikėjai nevengia improvizacijų, kurios žinomoms dainoms suteikia naują ir netikėtą skambesį. Šio dueto atliekama muzika ir poetiški tekstai paliečia kiekvieno širdies kertelę – atlikėjai nuoširdžiai tiki tuo, ką daro, ir priverčia tuo tikėti klausytojus. Koncerte skambės gražiausios jau gerai žinomos ir naujos Domanto dainos, palydimos neprilygstamų Sauliaus improvizacijų. Teatro dienai skirtame koncerte prie dueto prisijungs bosistas Paulius Rukas.

Jaukus akustinis koncertas skirtas susitikti su tais, su kuriais norisi susitikti ir kartu švęsti Teatro šventę. Kartu tai ypatinga dovana ne tik teatro, bet ir muzikos, poezijos gerbėjams bei visiems, pasiilgusiems šviesos ir prasmės scenoje. Kviečiame kartu pasinerti į muzikos garsų magiją, švęsti gyvenimą, dalintis jausmais ir mėgautis trapiomis džiaugsmo akimirkomis!

Šventinio koncerto metu netruks ir siurprizų. Be to, pirmieji sužinosime, kurie Valstybinio Šiaulių dramos teatralai pelnys geriausių 2023-ųjų metų aktorių apdovanojimus.

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

 

Durys atidaromos: 30 min. iki spektaklio pradžios
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos:
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: ne
Nuolaidos:
moksleiviams, studentams, senjorams, žmonėms su negalia, POLA nariams.

 
PAPILDOMA RENGINIO INFORMACIJA:
Nuolaidos: moksleiviams, studentams, senjorams, žmonėms su negalia, POLA nariams.
Informacija žmonėms su negalia (vežimėliuose): įleidžiami nemokamai, užimant jiems skirtas pažymėtas vietas: Parteryje 1-2 eilės vietos N (dešinė) ir 2 eilė vieta N (kairė) bei balkone. Nemokamas bilietas išduodamas Teatro kasoje arba susisiekus su administracija.
Informacija žmones su negalia lydinčiam asmeniui: pagal galimybes įleidžiami nemokamai. Nemokamas bilietas išduodamas Teatro kasoje arba susisiekus su administracija.
Administracijos kontaktai: tel. +370 68612616 , el. p. [email protected]
 
DAUGIAU