DOMINO teatras | komedija AŠ + VIENAS

DOMINO teatras | komedija AŠ + VIENAS

„Aš + vienas“
Komedija apie laimę

REŽISIERIUS Sakalas Uždavinys
VAIDINA Juozas Gaižauskas

Pirmą ir kol kas vienintelį kartą Lietuvos istorijoje – 50-ojo jubiliejaus proga aktorius Juozas Gaižauskas gerbėjams dovanoja savo monospektaklį!

Pasaulyje gyvena daugiau kaip 7 milijardai žmonių, tačiau kodėl dažnai jaučiamės vieniši, kodėl taip desperatiškai ieškome laimės, kodėl bandome patikti kitiems, kai net patys savęs nemėgstame?

Gal todėl, kad iš visų jėgų stengiamės tapti panašūs į juos, tuos 7 milijardus žmonių, nors iš tiesų esame unikalūs ir nepakartojami.

Komedijoje Juozas vaidina save – žmogų, beieškantį laimės ir gyvenimo prasmės.

„Aš geras pilietis, myliu savo šeimą, moku mokesčius, esu patriotas, vykdau įsipareigojimus ir deklaruoju pajamas. Žmonės mano, kad mane pažįsta. Nė velnio! Kai buvau mažas vaikas, visi aplinkiniai žiūrėjo į mane ir džiaugėsi, koks aš stebuklingas, nepakartojamas, ypatingas. Ir aš buvau laimingas. Kas pasikeitė? Kodėl žmonės, žiūrėdami į mane šiandien, mato tik dar vieną žmogų? Vieną iš septynių milijardų…

Ką reiktų padaryti man, kad visi šiandien pasakytų: tu ypatingas, nepakartojamas, stebuklingas? Kokia yra mano laimės formulė?

Aš esu tikras, kad ta formulė yra. Net pačiose beviltiškiausiose situacijose ją galima rasti. Aš pasidalinsiu ja su jumis. Nepažadu, kad akimirksniu tapsite laimingi, tik duosiu raktą. O spyną atrakinsite patys“, – šypsosi Juozas.

Komedija apie laimę „Aš + vienas“ – tai interaktyvus monospektaklis, į kurio veiksmą bus įtraukti ir žiūrovai, kartu su Juozu nukeliausiantys mažiausiai 55 milijonus kilometrų ir vos per porą minučių išgirsiantys visą pasaulio atsiradimo istoriją. Scenoje bus vienas aktorius, o personažų – ne mažiau kaip 20. Spektaklio metu skraidys įvairūs daiktai, žmonės ir laimės molekulės.
 

Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt
Domino teatras Facebook

Durys atidaromos: likus 20 minučių iki renginio
Renginio trukmė: ~1:20
Pertraukos: nėra
Amžiaus cenzas: N-14
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

DAUGIAU