DONATAS MONTVYDAS | ”2057” ARENA SHOW

DONATAS MONTVYDAS | ”2057” ARENA SHOW

D.Montvydas – „Tai bus didžiausias šių metų šou Lietuvoje!”

„2057“ – tai garsiai nuaidėjusio praėjusių metų „1987“ šou tęsinys. D. Montvydas teigia, jog šių metų investicija į šį vienetinį show peržengia logiką, tačiau jis lieka ištikimas sau, – padaryti geriau nei buvo. “Esu dėkingas gyvenimui jog turiu galimybę pildyti šias svajones ir jomis dalintis su kitais. Savo klausytojams noriu suteikti geriausią, ką galiu duoti, kažką nepamirštamo, dėl ko atėję norėtų sugrįžti, o praleidę lauktų kitų metų”.

Didžiausioje šalies arenoje skambės ne tik visų pamilti hitai “17, “Kol vakaras ilgas”, “Nieko verta”, “Norim dar”, bet ir dar negirdėtos, specialiai kurtos dainų aranžuotės, kurias pastiprins į šalį atvežamas rekordinis lazerių kiekis. Toks kiekis bus panaudotas pirmą kartą Lietuvoje.

Donatas Montvydas įspūdingą šou ruošia su profesionaliausių šokėjų komanda, kuri jau yra tapusi atlikėjo vizitine kortele. Specialiai kuriama scenografija, bei įvaizdžiai perteiks naujai statomas choreografijas. Milžiniškos kinetinės platformos, kurios atkeliaus tiesiai iš Suomijos, bei specialiai kurtos vizualizacijos nukels į “2057”. Artėjant koncertui atlikėjas žada atskleisti vis daugiau intriguojančių pasirodymo detalių.

Grandiozinis Donato Montvydo šou Kauno  „Žalgirio“ arenoje – gruodžio 29 dieną.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: [email protected]

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: –
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 m. neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje būtina pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 
Organizatorius pasilieka teisę keisti planą.
 
AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.
Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą “neįgaliesiems” ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-107, 111 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
nauji klubo nariai bilietus gali įsigyti nuo spalio 4 d. iki spalio 18 d. Neparduoti klubo bilietai patenka į viešą prekybą nuo spalio 19 dienos.

DAUGIAU