DONATAS MONTVYDAS

DONATAS MONTVYDAS

Nuo birželio 20 d. iki birželio 24 d. Imtinai visuose “Seven Live” organizuojamose koncertuose galimybė susirasti pigiausia bilietą. Kaina 9 eur arba 15 eur.

Bilietų kiekis ribotas, tad nesnausk ir rask paparčio žiedą.

—-

Vienas ryškiausių Lietuvos atlikėjų Donatas Montvydas kviečia visus pajūrio gyventojus ir atostogautojus liepos 13 dieną susitikti Palangos koncertų salėje, kur atmosferą kaitins savo hitais, šokių judesiais ir unikaliu šou.

Didžiausias šalies arenas kasmet drebinantis atlikėjas turi itin platų muzikos repertuarą – nuo šokti verčiančių ritmų iki jaudinančių baladžių – o kiekvienas jo pasirodymas yra unikali patirtis, klausytojams suteikianti džiaugsmo ir įkvėpimo.

D. Montvydo teigimu, pasirodymas liepos 13-ąją bus vienintelis toks atlikėjo šou šią vasarą, o kūriniai, kuriuos koncertuose kartu dainuoja tūkstantinės minios, skambės visai kitaip ir nepaliks abejingų.

Neišsemiamu talentu, charizma ir didžiule energija Lietuvos muzikos padangėje išsiskiriantis hitų autorius garsėja itin profesionaliu požiūriu į kiekvieną savo pasirodymą, o sau kelia tik pačius aukščiausius standartus, todėl žiūrovų pajūryje laukia labai kokybiškas šou.

Praėjusiais metais pasirodę D. Montvydo kūriniai „Jausmai“ ir „Mergaitės nori mylėt“ muzikos platformose bendrai jau yra surinkę virš septynių milijonų perklausų, o šį vasarį dienos šviesą išvydo ir hito „Mergaitės nori mylėt“ šokių remiksas.

D. Montvydo šou pristato įmonė „Seven Live“, šiemet dirbanti ir prie tokių projektų, kaip Lino Adomaičio, Angelou, Ievos Dūdaitės, Vienos Mocarto orkestro, „Edith Piaf. The Show“, „Žemaitukų“, „Golden Parazyth“, „Los Secretos de Pablo“ ar „Kamanių Šilelio“ koncertų.

Audringas Donato Montvydo pasirodymas vyks liepos 13 dieną Palangos koncertų salėje, o renginio bilietus platina didžiausia šalies bilietų platinimo svetainė „Bilietai.lt“.

1

DAUGIAU