DOUBLE PASIMATYMAS (Tylusis + įprastas) – madingi pasimatymai be žodžių

DOUBLE PASIMATYMAS (Tylusis + įprastas) – madingi pasimatymai be žodžių

 

Įdomu, ką pasakoja savo draugams žmonės, grįžę iš „tyliojo pasimatymo“? „Tylieji pasimatymai“ – tai „greitųjų“ pasimatymų forma, kai dalyviai gali vienas į kitą žiūrėti, bet negali kalbėti.
Pasak idėjos sumanytojų, kurie rengia pirmuosius, bet jau išpopuliarėjusius „tyliuosius“ pažinčių vakarėlius Londone, žmonės vienas kitą atranda instinktyviai ir jiems nereikia žodžių, užtenka tik žvilgsnio, kad galėtų įsimylėti. Daugelis „greitųjų pasimatymų“ dalyvių tvirtina, kad pokalbiai per pažinčių vakarėlius yra pati nemaloniausia dalis, nes nepažįstami žmonės nežino ką vienas kitam sakyti. „Tyliųjų pasimatymų“ rengėjai tvirtina, kad jų pažinčių vakarėliai yra jaukesni ir patrauklesni, nes žmonėms nereikia kalbėti.

Pažinčių renginių Lietuvoje “Speed Dating” organizatoriai patobulino “Tylųjį pasimatymą”: pirmajame pažinčių rate dalyviai kūno/gestų/šypsenos kalba bendraus po 2 minutes, o antrajame rate 2 minutes bendraus įprastai. Jei norite per pirmąjį pasimatymą daugiau pažinti žmogų – rekomenduojame būtinai pabandyti DOUBLE pasimatymą, Jūs turėsite galimybę įvertinti priešingos lyties atstovą dvigubai geriau. Gyvenimas per trumpas rutinai, išnaudokite visas galimybes!

 

Tai tikrai ta vieta, kur Tu gali sutikti Jį ar Ją!

 

Durys atidaromos: 1 val. prieš renginį.

 

Daugiau informacijos: www.speeddating.lt

 

https://www.facebook.com/speed.datingas/videos/360169064718576/

DAUGIAU