Džiazo vakaras – Neda ir Olegas Ditkovskis ”Muzikiniai monologai”

Džiazo vakaras – Neda ir Olegas Ditkovskis ”Muzikiniai monologai”

Neda Malūnavičiūtė  – vokalas, fleita
Olegas Ditkovskis – vokalas, gitara
Vytautas Labutis- sakosofonai
Richardas Banys – piano
Andrius Afinogenovas- bosinė gitara

    ,, Prie, daugiau nei dešimtmetį gyvuojančio neišskiriamo dueto muzikantės ir daininkės Nedos Malūnavičiūtės , bei aktoriaus Olego Ditkovskio prisijungė aukščiausios klasės lietuvių džiazo meistrai.

    Vytautas Labutis – Nedos bendražygis jau beveik 30 metų, kartu dalyvavęs su Neda pačiuose įvairiausiuose projektuose ir net skirtinguose žanruose,  grojantis  pučiamaisiais instrumentais, Richardas Banys –  talentingas ir jaunas pianistas, bei Andrius Afinogenovas, kuris po ilgos muzikinės pertraukos sugrįžęs į sceną, bet ne mažiau muzikalus ir talentingas bosistas.

    Džiazo muzikantai Nedos ir Olego Ditkovskio atliekamą muziką papildo naujom spalvom, praturtindami pačias dainas subtiliom, bei veržliom improvizacijom.

   Trijų profesionalų buvimas įneša naują prasmę. 

Programoje skambės laiko patikrintos ir naujausios Olego Ditkovskio, Andriaus Kulikausko, bei Andriaus Borisevičiaus dainos, pagal įvairių poetų tekstus.

   Dainos yra apie vyro ir moters požiūrį į  amžinasias vertybes- meilę, liūdesį  ir net mirtį ."

 

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Bilietai brangs!

Durys: ~19 val.
Renginio trukmė: ~2 val.
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU