DŽORDANA BUTKUTĖ | DRIVE IN LIVE | KAUNAS

DŽORDANA BUTKUTĖ | DRIVE IN LIVE | KAUNAS

Gegužės 7 d. KAUNO Drive in live scenoje – didžiausias Lietuvos arenas sprogdinanti, POP muzikos karalienė – jos ekscelencija, jos didenybė – DŽORDANA BUTKUTĖ!

Džordanos koncertai – išskirtiniai. Tokio koncerto tikėkitės ir gegužės 7 d., nes karalienė yra karalienė, todėl kartelė nuleista – nebus. Pilnas grupės sąstatas ir galingiausi DŽORDŽOS hitai, nuo kurių kilnosis jūsų automobilių kapotai. Išgirsite ne tik “Nemylėjau tavęs”, “Vienas namuose”, bet ir naujausius, radijo topuose ilgam strigusius kūrinius.

Kaunas trokšta susitikti su  Džordana ir tai yra dar viena priežastis, kodėl karalienė čia rengia savo šou. Nesudeginta ant laužo, nepralenkiamoji hitų kalvė DŽORDŽA sugrįžta į sostinę, todėl ruoškitės aukščiausios klasės pasirodymui. Ponios ir ponai, Džordanai žengus į sceną – užsisekite saugos diržus!

Bilietų skaičius į šį koncertą – labai ribotas. Tik pirmieji laimingieji turės galimybę dalyvauti Džordanos koncerte, todėl skubėkite tapti tuo laiminguoju, kurį gegužės 7 d. Džordana paskiepys karališkąja DŽO vakcina. Vienas žingsnis ir jūs – nemirtingi!

Iki greito, karaliene!

 

 

Bilieto kaina neturi įtakos automobilio stovėjimo vietai. Automobiliai parkuojami pagal jų gabaritus, vadovaujantis darbuotojų nurodymais.
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Vartai atidaromi: 60 min. iki renginio

Trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
DAUGIAU