Džordana Butkutė | Vasaros terasos sezono uždarymas | Vilnius

Džordana Butkutė | Vasaros terasos sezono uždarymas | Vilnius

Kadangi tik ką praūžęs koncertas Vasaros terasoje buvo išparduotas ir įsigyti bilietus spėjo ne visi – kviečiame į susitikimą su Džordana Butkute rugsėjo 13 dieną – Vasaros terasos sezono uždaryme!
Visiems puikiai žinomos dainos, atlikėjos nuoširdumas bei meilė klausytojams, pašėlusi atmosfera ir nepamirštamos emocijos laukia mūsų visų jau rugsėjo 13!
 
Džordana Butkutė – atlikėja, kurios dainas žino kiekvienas. Jau daugelį metų ji žavi savo gerbėjus nuoširdumu, charizma ir nepakartojamu balsu. Jos dainos tapo neatsiejama lietuviškos muzikos dalimi, o koncertai visada būna ypatingi: kupini gyvybės, energijos ir tikros muzikos magijos. Tad nieko nelaukite ir Vasaros terasos sezoną uždarykime kartu su Džordana Butkute ir jos geriausiomis dainomis!
 
Renginio eiga:
19:00 Durys
20:00 Koncerto pradžia
_______________
Staliukų rezervacijos priimamos telefonu +370 (695) 76 560, darbo dienomis 12:00 – 18:00 likus ne daugiau kaip 2 savaitėms iki renginio. Rezervacijos kaina asmeniui 5€, minimali rezervacijos suma 20€.
_______________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU