Edgaras Montvidas /Lietuva-Didžioji Britanija/, Lietuvos kamerinis orkestras

Edgaras Montvidas /Lietuva-Didžioji Britanija/, Lietuvos kamerinis orkestras

 
„Nušvitimai“
Lietuvos kamerinis orkestras

Meno vadovas Sergėj Krylov
Solistas Edgaras Montvidas (Lietuva–Didžioji Britanija)
Dirigentas Nicholas Milton (Australija)

Programa: Joseph Haydn, Gustav Mahler, Gerald Finzi, Benjamin Britten

Šiai Lietuvos kamerinio orkestro programai diriguosiantis australų dirigentas Nicholas Miltonas jau yra bendradarbiavęs su vilniečių orkestru, kurį jis pavadino tikru Lietuvos muzikinės kultūros brangakmeniu.  Garsus batutos meistas kviečiamas diriguoti pagrindiniams Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos, Anglijos, Vengrijos, Prancūzijos, Ispanijos, Olandijos ir Azijos šalių orkestrams.

Kitas vakaro svečias – iškilus tenoras Edgaras Montvidas. Londone gyvenantis solistas pasirodo daugelyje pagrindinių Europos ir JAV operos teatrų, festivalių ir koncertų salių. E. Montvidas dažnai koncertuoja Lietuvoje: bendradarbiauja su Lietuvos nacionaliniu operos ir baleto teatru, „Vilnius City Opera“, yra surengęs rečitalius Pažaislio bei Vilniaus festivaliuose. Solistas apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“, ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu ir kitais garbės ženklais.

E. Montvidas koncerte atliks Benjamino Britteno ciklą „Nušvitimai“ („Les Illuminations“) pagal prancūzų poeto Arthuro Rimbaud žodžius. Šio ciklo poemos – tai nerimuota, prozai artima poezija, kupina siurrealizmo vizijų. Brittenas puikiai jaučia ir perteikia prancūzų kalbos subtilybes, sudėtingo teksto niuansus, jautriai intonuoja žodį.

Programoje taip pat skambės Josepho Haydno Simfonija Nr. 22 („Filosofas“), Geraldo Finzi „Romansas styginiams“ ir Gustavo Mahlerio X simfonija, kuri neretai vadinama „didžiąja nebaigtąja“. Ji turėjo būti penkių dalių, deja, kompozitorius mirė, pabaigęs tik pirmąją dalį.
______________________________
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: N-7
Trukmė: 1 val. 40 min.
Pertraukos: 1
Nuolaidos:
– 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
– 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
– su Daily Card kortele 20% nuolaida (2 bilietams). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
– 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų

Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui.
 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU