EDMUNDO KUČINSKO ŠOU

EDMUNDO KUČINSKO ŠOU

KOVO 3 -ĄJĄ ŠIAULIŲ ARENA PRAVERS DURIS Į EDMUNDO KUČINSKO ŠOU!

 

Jos – kaip ryškiausi prisiminimai.

Kaip ilgai lauktas susitikimas su mylimu žmogumi.

Kaip nesumeluotas jausmas, kuris metams bėgant tik stiprėja.

Jos  – gražiausios, klausytojų itin pamėgtos,  vieno ryškiausių vyresnės kartos atlikėjų – EDMUNDO KUČINSKO dainos. Dainos, kurios vėl skambės kovo mėnesį įspūdinguose ir išskirtiniuose areniniuose koncertuose EDMUNDO KUČINSKO ŠOU – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose!

Kodėl šou? Todėl, kad EDMUNDO KUČINSKO ŠOU –  įspūdingi, energingi,  paliekantys neišdildomą  įspūdį ir suteikiantys žiūrovui daug džiaugsmo.  Su profesionaliu šviesų spektakliu, puikiu įgarsinimu, kuriuo pasirūpina geriausi šios srities specialistai.  Su vizualiniais scenos efektais: ekranais, fejerverkais, staigmenomis.  Su  puikiomis dainomis, kurios spaudžia ašarą, arba priverčia kojas pačias kilnotis!

EDMUNDO KUČINSKO dainos – reikšminga mūsų populiariosios muzikos istorijos dalis. Gyvoji istorija, nes ji prasidėjusi prieš 45-erius metus dar nesibaigė. Prieš kelis metus EDMUNDAS KUČINSKAS  kilnojo Lietuvos arenų stogus su įsimintinais jubiliejiniais šešiasdešimtmečio koncertais, o dabar vėl yra proga didelei šventei – 45-erių metų scenos jubiliejus!

Atrodo tik vakar dar visai žalias septyniolikmetis virpančiomis kojomis lipo į pirmąją savo gyvenimo rimtą sceną legendiniame Palangos kurhauze, o šiandien už nugaros –  jau 45-eri puikūs ir įspūdingi dainininko karjeros metai.  45-eri metai nuostabaus gyvenimo, kai  miestai ir scenos vienas kitą keitė lyg kaleidoskope, aidėjo  griausmingi aplodismentai,  į glėbį netilpo gėlės ir pylėsi gerbėjų komplimentai.

Metai bėga, o dainos vis gimsta ir randa klausytoją.  Vienos –  įtaigios ir išgyventos,  tokios tikros ir jaudinančios, kad ašarą nubraukti visai ne gėda. Kitos – pašėlusiai linksmos,  kviečiančios šokiui, nuolat klausomos šeimos šventėse, giminės susiėjimuose ar mielai kompanijai susibūrus prie stalo.

EDMUNDAS KUČINSKAS savo atliekamas dainas skaičiuoja šimtais, daugelis jų – paties talentingojo atlikėjo ir sukurtos. Kiekvienam koncertui iš gausaus daugiau nei trijų  šimtų dainų lobyno jis pats atsirenka geriausias ir progai tinkamiausias.

Ir šiandien vėl laikas atverti tą įstabią dainų skrynią, nes savo keturiasdešimt penkerius sceninės karjeros metus  EDMUNDAS KUČINSKAS rengiasi pažymėti išskirtinai ir griausmingai.

EDMUNDO KUČINSKO ŠOU susirinkusieji išgirs tiek legendines, tiek naujas dainas.  Yra dainos, kurios kaip kertiniai akmenys – sudaro pagrindą. Tai „Laimės žiburys“, „Lai lai angelai“, „Už tuos, kurie“, „Atidarykim duris“, „Ugnis ir ledas“, „Už strazdo giesmę“, „Ne vieni“…  Be jų koncertas būtų lyg be stuburo. O va, kas aplink – kiekvieną kartą pats dainininkas sprendžia. Norisi ir senų dainų prisiminti, ir naujų neužmiršti. Štai „Raudonom rožėm sninga“ – nauja daina, kurią  būtina įtraukti į programą, nes klausytojai jau ją įvertino ir pamėgo.

Taigi, pasižymėkite savo kalendoriuose kovo pradžią  raudonai, nes EDMUNDO KUČINSKO ŠOU – metų koncertas, kurio praleisti nevalia!

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos
Renginio trukmė: 1 val. 50 min.
Pertrauka: yra (20 min.)
Vaišių užsakymai: Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Tai patogiau, pigiau ir greičiau. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 Lina
Organizatorius: VšĮ “Teatro dienos”

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 15.00-19.00 val.; tel. 8 41 460 005), PC “Saulės miestas” (I – VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC “Akropolis” (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu www.ticketmarket.lt ir PayPost skyriuose.
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietų kainos: 20, 23, 26, 29, 32 € (parteris, tribūnos), baras “Volfas Engelman” –
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

DAUGIAU