EDUKACINĖ PROGRAMA CHAIMO FRENKELIO VILOJE „ŽVAKIŲ LIEJIMAS“

EDUKACINĖ PROGRAMA CHAIMO FRENKELIO VILOJE „ŽVAKIŲ LIEJIMAS“

2017 m. kovo 4 d. 11 ir 14 val. „Žvakių liejimas”

Žvakės nuo seniausių laikų buvo laikomos apsaugos ir dvasingumo simboliu. Jomis mūsų senoliai pasišviesdavo dirbdami įvairius namų ruošos darbus, tikėjo, jog jos apsaugo nuo negandų, blogųjų dvasių, sugeria neigiamą energiją, turi gydomųjų galių.
Per edukacinį užsiėmimą sužinosite žvakės atsiradimo istoriją, su žvakėmis susijusius papročius, žvakių liejimo technologijas ir būdus.

Vieta: Edukacijų centras, Aušros al. 47, Šiauliai.
Bilietų kainos: suaugusiesiems – 3 Eur, vaikams – 1,5 Eur

Šiaulių „Aušros” muziejus kasmet tradiciškai organizuoja edukacinių programų ciklą „Šeimos savaitgalis muziejuje”, kurio metu skatina vaikus kartu su tėvais ar seneliais mokytis ir kurti netradicinėje erdvėje. Muziejinė edukacija suteikia galimybę sužinoti savo krašto istoriją, išmokti ir suprasti įvairius amatus, eksperimentuoti, tuo pačiu ugdo kūrybiškumą ir leidžia linksmai ir įdomiai praleisti laiką su savo artimaisiais.

Devintą kartą organizuojamas „Šeimos savaitgalis muziejuje” pakvies į penkis užsiėmimus, truksiančius iki balandžio mėnesio. Jie vyks net keturiuose skirtinguose „Aušros” muziejaus padaliniuose: Chaimo Frenkelio viloje, Fotografijos muziejuje, Žaliūkių malūnininko sodyboje, Edukacijos centre. Norintys neįprastai ir prasmingai praleisti šeštadienio popietę kviečiami sužinoti Advento tradicijas, gaminti fotogramas, susipažinti su avalynės istorija, lieti žvakes, išmarginti kiaušinius tradiciniai raštais.

Dalyvių skaičius ribotas. Registracija tel. (8 41) 52 43 94

DAUGIAU