Ekskursija „Kauno senamiesčio vaiduokliai“

Ekskursija „Kauno senamiesčio vaiduokliai“

1 bilietas skirtas 7 asmenims. Įsigijus bilietą, būtina jį iš anksto užregistruoti www.opatrip.lt arba tel. nr. +370 679 22249. Jums bus suteikta svarbi informacija apie ekskursiją ir gidą.

Ekskursija „Kauno senamiesčio vaiduokliai“. Pilies požemiuose dar ir šiandien žvanga grandinės. O legendos apie šmėklas atgyja gidės lūpomis. Ji atskleis kruvinųjų katalikų ir liuteronų susirėmimų detales. Kuo buvo kaltinama Augustino Daviatos tarnaitė? Kokios žiaurios bausmės skiriamos, išniekinus miesto ženklus? Pasiklausysite ir apie chuliganizmo atvejus bei peripetijas, kurios baigdavosi žudynėmis. Kur gyveno didysis Kauno kontrobandininkas? Kokia „nešvaria“ veikla užsiėmė Šv. Kazimiero draugija? O kur Kaune buvo vykdomos raganų medžioklės?!

 

Susitikimo vieta:

Prie Kauno pilies tiltelio.

 

Pastabos:

Po atviru dangumi.

Temą istorijomis bei legendomis perteiks gidas.

Sudeginama ~384 kcal.

 

Ekskursijos Kaune lietuvių k. vyksta mūsų numatytomis datomis, susidarius bent 6 asm. grupei ir kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį,  nepriklausomai nuo dalyvių skaičiaus.

 

PASTABOS: Mes skatiname skaidrų atsiskaitymą- internetu. Perkant bilietus grynaisias renginio vietoje taikomas 0.99€/asm mokestis. 

DAUGIAU