Ekskursija „Magiškasis Kaunas“ su degustacija

Ekskursija „Magiškasis Kaunas“ su degustacija

Įsigijus bilietą, būtina jį iš anksto užregistruoti www.vaiduokliai.lt/dovanu-cekis arba tel. nr. 865216600. Jums bus suteikta svarbi informacija apie ekskursiją ir gidą.

Skirta suaugusiems, kurie nori ne tik pasiklausyti istorijų, bet ir užsiimti aktyvesne veikla!

1. Apžiūrėsite 16 a. rūsius, esančius Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejuje. Sužinosite kokias įdomias istorijas jie slepia. Užsuksite pas senąjį vaistininką ir paragausite magiško meilės gėrimo „Liubčiko“. Jis paruoštas specialiai ekskursijai- niekur kito tokio nerasite! Vietinis gidas papasakos apie naudingas gėrimo savybes ir magiškas galias!

2. Apsilankysite įspūdinguose poeto Maironio namuose. Maironis nuo seno garsėjo pokyliais, vaišingumu, o jo sesuo Marcelė gamino medaus likerį „Krupniką“. Nuėję į gotikinio namo rūsius, vadinimus „Angelų prieglauda“ to ypatingo gėrimo Jūs būtinai paragausite! Apsilankysite ir „19 a. kalėjime“. Čia gidė pateiks Jums užduotį, kurią vykdant reikės pasitelkti visus savo pojūčius!

3. Keliausite į susitikimą su Kauno pilies riteriu-vaiduoliu. Žinoma, jis lauks Jūsų ne kur kitur, o pilies rūsyje. Po to kilsite į pilies bokštą, kur apžiūrėsite kalėdinių angelų parodą. Ji vyks iki 01.06 d. Sužinosite, kuo ypatingos buvo kunigaikščio Vytauto šventės ir pramogos. Patys galėsite išbandyti, ar šventiniai burtai tikrai veikia!

4. Apsilankysite ir ypatingame Perkūno namo rūsyje. Ne tik išliesite savo žvakę, bet ir išmoksite ją užkalbėti. Kokią įtaką šie burtai turės Jūsų sėkmei- sužinosite ekskursijos metu!

Lankomiems objektams būtina turėti po ~7-10€ grynaisiais. Tiksli suma nurodoma ekskursijos metu.Ji priklauso nuo grupės dydžio.

DAUGIAU