Ekskursija „Vilniaus požemių istorijos“

Ekskursija „Vilniaus požemių istorijos“

Dėmesio! Rugsėjo 22 d. ekskursija atšaukta. Bilietus galima išsikeisti į kitą dieną tel. nr. 865216600 arba grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki spalio 6 d.

Įsigijus bilietą, būtina jį iš anksto užregistruoti www.vaiduokliai.lt/dovanu-cekis arba tel. nr. 865216600. Jums bus suteikta svarbi informacija apie ekskursiją ir gidą.

Ekskursijos metu išgirsite šokiruojančių faktų apie pačią seniausią pasaulyje profesiją – prostituciją. Nustebsite, kokias nuodėmes slepia didingos senamiesčio gatvelės. Čia vaikščiojo ne tik didikai ir kunigaikščiai, bet knibždėte knibždėjo ir laisvo elgesio merginos. Kas galėjo pagalvoti, kad dabar prabangūs ir daugelio gerai žinomi pastatai suburdavo neištikimus vyrus, jaunus studentus ir net to meto didikus ar aukštus valstybės pareigūnus. Sužinosite, kad ir Vilnius turėjo raudonųjų žibintų kvartalą, kuriame stoviniuodavo žemiausio lygio moterys už pinigus. Profesionali ekskursijos gidė atskleis kiek uždirbdavo plaštakės, kaip jos gyveno, kas jas globojo ir daug kitų faktų.

Lankomiems objektams būtina turėti po ~7€ (suaugusiems), ~5€ (vaikams, senjorams, neįgaliesiems) grynaisiais. Tiksli suma nurodoma ekskursijos metu.

Renginio kalba: lietuvių.

DAUGIAU