EROTIC show MEN 2018. Vyrų striptizo čempionatas Klaipėdoje

EROTIC show MEN 2018. Vyrų striptizo čempionatas Klaipėdoje

Karščiausias metų vakarėlis „Erotic Show Men 2018“ grįžta į Klaipėdą! Aistras kurstantys ir abejingų nepaliekantys striptizo šokėjai vėl džiugins pajūrio publiką. Seksualiausi Europos šokėjai savo pasirodymą surengs jau lapkričio 9 dieną.

Kas buvo „Erotic Show Men 2017“, gali patvirtinti – šokėjai surengia nepamirštamą šou. Šis renginys yra puiki vieta švęsti gimtadienį, mergvakarį ar pasiausti su kolektyvu.

Į Lietuvą iš visos Europos atvykstantys šokėjai žino – Lietuvos moterys į renginį atvyksta nusiteikusios pasilinksminti, tad kruopščiai apgalvoja kiekvieną pasirodymą, choreografiją.

„Erotic Show Men“ čempionatas Lietuvoje sulaukia didžiulio susidomėjimo. Į prieš metus vykusį pasirodymą visi bilietai buvo išpirkti gerokai prieš renginį, tad organizatoriai ragina jais pasirūpinti iš anksto.

Pajūryje pasirodys tikros striptizo pasaulio žvaigždės, o pirmosios šokėjų pavardės ar kolektyvų pavadinimai bus atskleisti jau už mėnesio. Renginys vyks žiurovių pamėgtoje Klaipėdos „Vakario“ salėje.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:15
Renginio trukmė: 4 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-18 (būtina turėti asmens dokumentą)
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

DAUGIAU