Euforija

Euforija

Šį lapkritį iš ateities atvyksta mintis jaudinantis šou „Euforija“.

Act 1. Savo gimtojo miesto Kauno Žalgirio arenoje koncertą pagaliau surengs ryškiausias Lietuvos hiphopo atlikėjas OG Version. Atlikėjo solinei karjerai pristatymo nereikia, tai muzikos topų padangėse karaliaujantis reperis, vos per porą metų klausymosi platformose perkopė 70 milijonų perklausų, bei iki šiol yra vienas klausomiausių Lietuvos jaunųjų muzikantų. Šiemet atlikėjas išleido savo antrąjį albumą „Bilietas į rojų“, kurį ruošiasi pristatyti gyvai su neeiliniais vizualiniais efektais. Ir tai dar ne viskas. Prie OG Version prisijungs dar du, ne ką mažiau stebinantys ir nusipelnę atlikėjai, kartu su savo unikaliomis programomis ir vaizdiniais sprendimais, tai:

Act 2. Tarptautinę šlovę pelnęs prodiuseris ir atlikėjas Ten Walls, kurio hitai „Walking With Elephants“, „Requem“ ir „Sparta“ pelnė jam pasaulinį pripažinimą ir karaliavo pasauliniuose muzikos topuose. Jis pasirodys su naujausia programa, kuri perkels medijos serverio apdorojimą ir galią iki aukščiausių galimybių ribos ir, regis, už jos ribų.

Act 3. Taip pat prie šio super šou prisijungs naujai susikūręs šokių muzikos duetas Soliaris ir Mark Dano.  Atlikėjas Soliaris jau turi vieną labai pasisekusį duetą su OG Version – „Neskaičiuoju“ bei yra paruošęs ir daugiau bendrų dainų, kurias žiūrovai išgirs atvykę į areną.

Galite būti tikri, kartu ant Žalgirio arenos scenos trijulė klausytojams ruošiasi sukurti tikrą Euforiją.

Koncertas, pavadinimu „Euforija“, bus vizualinė muzikos ir vaizdo sintezė, jungianti tris skirtingus atlikėjus ir nukelsianti žiūrovus į neįtikėtiną efektų pasaulį, kuriame jie tiesiog pamirš realybę. 3D vizualizacijos ir aukščiausios klasės garsas privers žiūrovus pajusti tikrą Euforiją. Visa kūrybinė komanda, kurią sudaro daug žmonių ir dešimtys metų sukauptos patirties statant pasaulinio lygio pasirodymus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, sukurs neįtikėtinas kiekvieno takelio vizualines koncepcijas bei sprendimus, kurie nepaliks abejingų. Tai bus šou, kurio žiūrovai niekada nepamirš!

 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~3:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.

Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą “neįgaliesiems” ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai negali įsigyti bilietų. Nauji klubo nariai perka bilietus 2022 09 19-30. Į nuolaidos laukelį įvedus kortelės numerį bilietus su nuolaida galėsite pasirinkti 108-111 sektoriuje.

DAUGIAU