Evgenya Redko | Pakrantė, KAUNAS

Evgenya Redko | Pakrantė, KAUNAS

Evgenya Redko pirmą kartą surengs koncertą Kaune!

Atlikėja, kurios išskirtinis balsas, unikalūs veido bruožai, gyvo pasirodymo jėga ir estetika ją išskiria iš kitų. Muzikos mėgėjų dėmesį ji prikaustė jau su pirmuoju savo singlu „Žinom tik mes”, o vėliau sekę vaizdo klipai bei albumas „Deivės” buvo įvertinti M.A.M.A apdovanojimų 2020 metų debiuto statulėle.

Nuo tada Evgenya Redko surinko milijonus peržiūrų bei perklausų Youtube, Spotify ir kitose muzikos transliavimo platformose, o kalbos apie jos autentišką skambesį ir specifinę estetiką pasiekia vis platesnę auditoriją.

2021 m. gegužę Evgenya išleido antrąjį albumą „SOS” ir pirmą kartą atvyksta susitikti su savo gimtojo miesto, Kauno klausytojais ir jiems pristatyti naują, išskirtinę, gyvą programą, kurią atliks kartu su šviežiai pasipildžiusia grupe bei šokėjais.

„Laikinai“: https://www.youtube.com/watch?v=59YaaGy9438
„Vandenyne“: https://www.youtube.com/watch?v=B8NbgOx83X0
„Nebegalim (feat. Baltasis Kiras)“: https://www.youtube.com/watch?v=Tcm-bjx8yfI
„Žinom tik mes“: https://www.youtube.com/watch?v=4AjwUsAwQpY

Vieta: 
„Pakrantė“ prie „Žalgirio“ arenos, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas 44334

Tiksli „Pakrantės“ vieta: https://bit.ly/Pakrante-map

Renginyje dalyvauti gali tik turintys Galimybių pasą.

Galimybių pasas galioja tiems asmenims, kurie:

1. Persirgimas – persirgę COVID-19 liga asmenys Galimybių pasą gali gauti tuo atveju, jei nuo ligos nustatymo dienos praėjo mažiau nei 180 dienų, o susirgimas patvirtintas teigiamu PGR ar antigeno testo rezultatu.

2. Vakcinacija – paskiepyti asmenys Galimybių pasą gali turėti:
• praėjus 1 savaitei po „Pfizer“ ar „Moderna“ vakcinos antrosios dozės suleidimo
• praėjus 4 savaitėms po „Johnson & Johnson“ vakcinos (skiepijama tik viena doze)
• praėjus 4 savaitėms po „AstraZeneca“ vakcinos pirmosios dozės suleidimo, bet ne ilgiau nei 12 savaičių. Taip pat iškart po „AstraZeneca“ vakcinos antrosios dozės suleidimo.

3. Tyrimai – Galimybių pasą gali turėti asmenys, turintys ne anksčiau kaip prieš 24 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikto PGR ar antigeno testo neigiamą rezultatą.

Asmenims iki 16 metų galimybių paso nereikia, švelnesnėmis karantino sąlygomis jie gali naudotis pateikę amžių įrodantį asmens tapatybės dokumentą.

Daugiau informacijos: https://rb.gy/7sayhy

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.

1

DAUGIAU