Evgenya Redko | THE SOS SHOW

Evgenya Redko | THE SOS SHOW

Evgenya Redko | THE SOS SHOW | Compensa, Vilnius

Spalio 15-ąją atlikėja Evgenya Redko surengs didžiausią iki šiol savo pasirodymą kviesdama vilniečius ir miesto svečius į „Compensa“ koncertų salę. Evgenya ir jai talkinanti komanda ruošia naują koncepciją – teatrinio pasirodymo elementais paremtą reginį, kad net ir stebint koncertą iš sėdimų vietų žiūrovai galėtų mėgautis ne tik nauja muzika, bet ir vaizdu scenoje.

„Visus metus kuriant antrąjį albumą „SOS“ mintyse įsivaizdavau konceptą, kuriame muzika bei  vaizdas susilieja ir tampa vienu. Galvodavau apie didelę sceną, kurioje tilptų būrys šokėjų, muzikantų, būtų įdomios dekoracijos ir išskirtiniai apšvietimo efektai. Svajojau apie sceną, kurioje galėčiau išreikšti visas savo emocijas, dalintis istorijomis ir išgyvenimais“ – atvirauja Evgenya.

Pagal dabar Lietuvoje galiojančius reikalavimus Evgenyos pasirodymo programą „The SOS Show“ galės pamatyti 500 žmonių, tačiau tikimasi, kad artėjant renginio datai į renginį susirinkti galės kur kas daugiau ją išgirsti ir pamatyti norinčių klausytojų.

Bilietai prekyboje nuo gegužės 18 dienos.

Evgenya Redko | Soc. Tinklai:
Facebook:
https://www.facebook.com/evgenyaredko
Instagram: https://www.instagram.com/evgenyaredko
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCq_nFvswsXRkfpSZCtDv-Dw
Spotify: https://spoti.fi/3x14w68

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU