Evita Cololo feat. Jazz Burning Quartet

Evita Cololo feat. Jazz Burning Quartet

Evita Cololo feat. Jazz Burning Quartet

Evita Cololo – vokalas

Paulius Zdanavičius – klavišiniai

Vytautas Skudas – trimitas, fliugelhornas

Eugenijus Kanevičius – bosinė gitara

Darius Rudis – mušamieji

Evita Cololo – jaunosios kartos atlikėja, dainų autorė, studijuojanti muzikos mokslus Vilniaus kolegijoje. Evita – 2020 metų „Lietuvos balso“ nugalėtoja, muzikinį kelią pradėjusi nacionaliniuose bei tarptautiniuose konkursuose.

Vytautas SKUDAS – trimitininkas, džiazo scenoje debiutavęs 2000 metais. Su įvairiais kolektyvais Vytautas groja daugelyje šalies festivalių. Trimitininkas bendradarbiauja su daugeliu Lietuvos bei užsienio džiazo atlikėjų ir projektų. Džiazo įgūdžių Vytautas sėmėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (LMTA), kur įgijo džiazo atlikėjo ir pedagogo  kvalifikaciją, taip pat tobulinosi garsių trimitininkų seminaruose Lenkijoje, Italijoje. Šiuo metu muzikantas dėsto  trimitą Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykloje.

Paulius ZDANAVIČIUS – daugeliu talentų  garsėjantis pianistas.
Studijuodamas LMTA subūrė savo pirmąją stiprią grupę „Julia Jazz Trio“ su vokaliste Julija Jačėnaite. Baigęs LMTA klasikinio fortepijono ir džiazo studijas, atlikėjas įgijo ir muzikos pedagogo kvalifikaciją. Nuo 2003 metų jis dirba Vilniaus konservatorijoje ir Vilniaus kolegijoje koncertmeisteriu. Paulius kuria dainas ir kompozicijas fortepijonui bei džiazo ansambliams, aranžuoja muziką. Jis muzikuoja su žinomais šalies operos solistais, roko ir popmuzikos atlikėjais, aktoriais. Su įvairiomis džiazo grupėmis koncertavo daugelyje Europos šalių.

Vienas universaliausių Lietuvos bosininkų Eugenijus KANEVIČIUS debiutavo džiazo scenoje 1986-aisiais. Jis – ilgametis Arkadijaus Gotesmano, Skirmanto Sasnausko, Artūro Anusausko, Egidijaus Buožio, Arvydo Jofės, Gedimino Laurinavičiaus ir kitų muzikantų partneris. Bosininkas dalyvavo reikšminguose Petro Vyšniausko, Juozo Milašiaus, Liudo Mockūno, Vytauto Labučio, Vladimiro Tarasovo, Tomo Kutavičiaus projektuose, grojo Kauno bigbende, Vilniaus džiazo kvartete, bendradarbiavo su estų saksofonininko Raivo Tafenau kvartetu bei bigbendu „Dream Big Band“.
E. Kanevičius groja „Traffic Trio“ su Liudu Mockūnu ir Daliumi Naujokaičiu, taip pat trio su A. Gotesmanu ir Juozu Kuraičiu, dalyvauja V. Tarasovo „Lithuanian Art Orchestra“ programose. Eugenijaus  kompozicijos skamba įvairių grupių albumuose, nuolat rašo muziką Alytaus dramos teatro spektakliams.
Muzikas atstovavo Lietuvai daugelyje Europos šalių, nuolat dalyvauja šalies džiazo festivaliuose. 2004 metais Eugenijaus Kanevičiaus veikla buvo įvertinta Lietuvos muzikų sąjungos „Auksiniu disku“. 

Darius Rudis turi svarią sceninę patirtį. Džiazo scenoje debiutavęs 1999 metais, pastaruoju metu muzikantas yra vienas užimčiausių šalies būgnininkų, taip pat įvardijamas kaip vienas geriausių būgnininkų Lietuvoje. Darius groja su daugeliu autoritetingų Lietuvos džiazo muzikantų, pop atlikėjais, taip pat koncertuoja užsienyje.

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis [email protected]

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:50
Pertraukos: yra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU