Festivalio uždarymas | Šokio trupė Kibbutz | Prieglobstis

Festivalio uždarymas | Šokio trupė Kibbutz | Prieglobstis

Festivalio uždarymas | Šokio trupė Kibbutz | Prieglobstis | Izraelis

Kūrinyje „Prieglobstis“ Rami Be’eras nagrinėja tokias sąvokas kaip tapatumas, svetimumas, priespauda, diskriminacija, dominavimas, laisvė, priklausymas, imigracija, tėvynė, ilgesys ir namai. Egzistenciniu požiūriu tai nesvetima kiekvienam žmogui, kad ir kur jis ar ji bebūtų tam tikrame laike bei erdvėje. Vietos, vadinamos namais, paieškos yra žmogaus egzistencinės patirties dalis.

Kalbant apie dabartį, aktuali prieglobsčio tema, nes visi esame liudininkai, stebintys milijonus jo prašančiųjų, bėgančių nuo karų ir konfliktų visame pasaulyje, bandančių rasti savo vietą, kur jaustųsi saugūs.

„Uga, Uga“, populiarus Izraelio vaikų darželio eilėraštis, hebrajų kalba skamba kaip „Prieglobsčio“ garso takelio dalis.

Aplink ir aplink,

ratu mes vaikštome,

ratu visą dieną,

kol surasime savo vietą.

Sėstis, stotis.

Sėstis, stotis.

Sėstis ir stotis.

Kol rasime savo vietą.

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~0:55
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-10

 

Taikomos nuolaidos (pateikus tai patvirtinantį dokumentą):
– 30% nuolaida – mokiniams, studentams ir asmenims, kuriems sukako senatvės pensijos amžius, didesnėms kaip 10 asmenų grupėms;
– 50% nuolaida – neįgaliesiems, juos lydintiems asmenims;

– 25% nuolaida – šokio profesionalams, šokio studijų studentams, choreografams, teatro studijos nariams (daugiau kaip 10 asmenų).

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

 

 

DAUGIAU