Festivalis ”Granatos Live 2018”

Festivalis ”Granatos Live 2018”

Muzikos festivalis „Granatos Live 2018“

2018 m. rugpjūčio 3–5 d. šeštą kartą Lietuvos liaudies buities muziejaus teritorijoje Rumšiškėse vyksiančiame festivalyje pasirodys britų muzikos žvaigždės Rita Ora, „Rudimental DJ“, Duke Dumont ir Betsy. Savo įspūdingus pasirodymus surengs Jazzu, Ba., Beatrich, Monique, GJan, „Lilas ir Innomine“, Saulius Prūsaitis ir Justinas Jarutis bei daug kitų atlikėjų ir grupių.

Pirmą kartą Lietuvoje koncertuosianti Rita Ora išgarsėjo 2012-aisiais, įrašiusi singlą „Hot Right Now“ kartu su DJ Fresh. Dainininkė buvo nominuota „MTV Europe Music Awards“, „BBC Radio 1 Teen Awards“ ir kituose apdovanojimuose. Ryškų debiutą sekė pasirodymai muzikos festivaliuose, koncertiniai turai, aibė kitų nominacijų ir apdovanojimų.

Per kelis paskutinius metus jau susiformavo tradicija, jog muzikinius pasirodymus festivalio „Granatos Live“ didžiojoje scenoje „uždaro“ didžėjai. Ne išimtis ir 2018-ieji – šiemet ši rolė patikėta „Rudimental DJ“.

Hito „Ocean Drive“ autoriaus Duke Dumont muzikinė karjera prasidėjo taip pat, kaip ir daugumos kitų elektroninės šokių muzikos prodiuserių – remiksuojant įvairias pop dainas. Proveržis šio DJ, dainų autoriaus ir prodiuserio karjeroje įvyko 2013 m., kai pasirodė Duke Dumont singlas „Need U (100%)”. Kūrinys, kuriame skamba  dainininkės A*M*E vokalas,  netruko pakilti į pirmą Didžiosios Britanijos muzikos topo vietą ir buvo nominuotas „Grammy Awards“ apdovanojimų „Geriausio šokių muzikos įrašo“ kategorijoje.  Vėliau sekė „I Got U“, „Won‘t Look back“, „Ocean Drive“ ir kiti elektroninės muzikos kūriniai, užkariavę šokių sales bei radijo stočių eterį visame pasaulyje.

Apie Betsy, kurios tikrasis vardas Elizabeth Humfrey, britai išgirdo prieš kelerius metus, kai pasirodė pirmasis jos singlas „Fair“. 2017-aisiais radijo stočių eterį užvaldė net keli jos singlai – „Lost & Found“, „Wanted More“, „Waiting“, „Little White Lies“ – iš tų pačių metų rudenį pasirodžiusio jos debiutinio albumo „Betsy“.

Didžiojoje „Granatos Live“ scenoje taip pat pasirodys: Justinas Jarutis, „Ba.“, Jazzu, Monique, Beatrich, Saulius Prūsaitis, Gjan, „Lilas ir Innomine“.

Lnk.lt vardu pavadintoje hiphopo scenoje šiemet gros: „Šventinis bankuchenas“, „Despotin Fam“, „Mad Money“, Ironvytas, Karpiz kartu su DJ Swix, „8 kambarys“, Erke, Micro One, RA ir Regis, MEANDI, „Flying Saucer Gang“, Omerta.

Svarbu: bilietų į muzikos festivalį „Granatos Live 2018“ kiekis ribotas. Festivalio bilietas nesuteikia teisės įsikurti palapinių miestelyje. Bilietus, suteikiančius teisę statyti palapines tam skirtuose palapinių miesteliuose, rasite www.granatos.lt.

Daugiau informacijos ieškokite interneto svetainėje www.granatos.lt ir festivalio „Facebook“ puslapyje www.facebook.com/GranatosLive.
 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Bilietai skirti visoms 3 festivalio dienoms!
Festivalio bilietas nesuteikia teisės statyti palapinę!
Palapinių miestelio bilietai bus parduodami artėjant renginiui. Sekite naujienas!

Durys atidaromos: 2018-08-03 9:00
Renginio trukmė: 3 dienos
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 10 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: Jei Festivalio dalyviui yra mažiau nei 18 metų, jis Festivalyje gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilnametį. Prie įėjimo suaugęs asmuo, atsakantis už nepilnametį, privalo pasirašyti atsakomybės už lydimą nepilnametį deklaraciją.
Nuolaidos: perkant 10 bilietų nuolaida bilietui 10 Eur. Nuolaida taikoma perkant tik 10 bilietų!

DAUGIAU