Festivalis „Muzikinės Kalėdos“. AUKSINĖS FRANKO SINATROS DAINOS / MARTYNAS VILIUS / SABILO Nukeltas iš 2020 m. gruodžio 5 d., 18 val.

Festivalis „Muzikinės Kalėdos“. AUKSINĖS FRANKO SINATROS DAINOS / MARTYNAS VILIUS / SABILO Nukeltas iš 2020 m. gruodžio 5 d., 18 val.

Nukeltas festivalis „Muzikinės Kalėdos“. AUKSINĖS FRANKO SINATROS DAINOS / MARTYNAS VILIUS / SABILO kuris buvo perkeltas iš 2020 m. gruodžio 5 dienos, 18 val. nukeltas į 2021 m. gruodžio 22 d., 17:30 val. Anskčiau pirkti bilietai galios. Informacija dėl bilietų grąžinimo bus paskelbta pasibaigus karantinui.

 

Gruodžio 5 d., šeštadienį, 18 val.

AUKSINĖS FRANKO SINATROS DAINOS

Martynas Vilius (vokalas)

Edgaras Sabilo (fortepijonas)

 

Frankas Sinatra – vienas garsiausių XX a. Amerikos dainininkų, kurio lyrinis vokalas ir paprastumu garsėjančios dainos vis dar nepalieka abejingų. Puikus aktorius, ne tik nominuotas, bet ir įvertintas Oskaru bei Emmy. Pagarsėjęs mergišius, kurio meilės nuotykius sekė ir aptarinėjo viso pasaulio bulvarinė spauda. Trijų vaikų tėvas, kurių susilaukė su pirmąja žmona, nors per gyvenimą buvo vedęs iš viso net keturis kartus. Dėl savo itališkos kilmės garsėjo ryšiais su mafija, tuo pačiu buvo priimamas aukštuomenės ir kviečiamas net į baltuosius rūmus. Tačiau jo talentas ir šiandien nepalieka abejingų – Frankas Sinatra visuomet išliks viršūnėje.

 

„New York, New York“, „My Way“, „Strangers in the Night“ – tai tik keletas vieno žinomiausių Amerikos dainininko ir aktoriaus Franko Sinatros hitų. Šia nepakartojama ir vis dar populiarumo nestokojančia muzika su klausytojais dalinsis pernai perpildytoje Kauno filharmonijoje koncertavęs Martynas Vilius kartu su džiazo pianistu Edgaru Sabilo. Išgirskite nuostabias Franko Sinatros dainas gyvai ir prisilieskite prie tikrų džiazo ir pop muzikos šedevrų ir šiemet!

DAUGIAU