FIA EUROPEAN RALLY CHAMPIONSHIP ROUND RALLY LIEPĀJA 2020

FIA EUROPEAN RALLY CHAMPIONSHIP ROUND RALLY LIEPĀJA 2020

„RALLY LIEPĀJA 2020“ – IŠ TALSŲ Į LIEPOJĄ!
 
Trečiasis FIA Europos ralio čempionato etapas – „Rally Liepāja“ vyks gegužės 29–31 dienomis Latvijoje, Liepojos ir Talsų pusėje. 2020 m. „Rally Liepāja“ vyks FIA Europos ralio čempionato ir ERC jaunių čempionato etapas, varžybose taip pat dalyvaus Latvijos ralio čempionato ir Latvijos ralio sprinto ekipažai bei automobilių sporto dalyviai, kurie startuos su istoriniais automobiliais tiek sporto, tiek reguliarumo įskaitose.
 
Ralis prasidės penktadienį kvalifikacijos varžybomis Liepojoje, tęsis šeštadienį greičio etapuose Talsų krašte, ir baigsis sekmadienį, kai greičiausi Europos žemyno ralio ekipažai startuos Liepojos pusėje. 2020 m. reikšmingiausia naujiena – ir Talsuose, ir Liepojoje vyks miestų greičio etapai.
 
„Rally Liepāja“ pavasario pradžioje pavyko išsaugoti praėjusiais metais įdiegtą formatą, įtraukiant legendinius Kuržemės regiono ralio kelius arba mūsų Auksinį fondą – greičio etapus, kuriuose pamatysime ne vieną įgudusį ralio pilotą – FIA pasaulio ralio čempionato dalyvį ir „Rally Liepāja 2015“ nugalėtoją Kreigą Briną, 2017 metų Europos vicečempioną Bruno Magaleš, taip pat jaunus ir talentingus mūsų šalies pilotus – Martiną Seską ir Reinį Nitišą!
 
Kaip įprasta pastaraisiais metais, „Rally Liepāja“ vyks Kuržemės greičio festivalis – tai bus malonaus variklių gausmo ir azarto kupinas savaitgalis Kuržemės pusėje pačioje vasaros pradžioje.
 
Tik nuo kovo 10–20 dienomis abiejų varžybų dienų bilietus galima įsigyti už pusę kainos!
 
Bilietų kainos dviem dienoms (gegužės 30–31 d.):
Kovo 10 d. – kovo 20 d. – 15 EUR
Kovo 21 d. – gegužės 24 d. – 20 EUR
Gegužės 25 – gegužės 31 d. – 30 EUR
Vienos dienos bilietas (gegužės 30 arba gegužės 31 d.)
Gegužės 30 d., šeštadienis [Talsai] – 15 EUR
Gegužės 31 d., sekmadienis [Liepoja] – 15 EUR
SVARBU!
Įsigytą bilietą reikia pasikeisti į ralio apyrankę!
Bilietai į vieną greičio etapą nebus parduodami!
Informacija apie bilietų pakeitimo punktus ir kita aktuali informacija – www.lvrally.com.
 

1

DAUGIAU