FIKSI ŠOU ”OPERACIJA NAUJIEJI METAI!”

FIKSI ŠOU ”OPERACIJA NAUJIEJI METAI!”

Naujamečiai Fiksikų nuotykiai „Operacija Naujieji Metai!”

Fiksikai grįžta į Klaipėdą su naujais nuotykiais. Šį kartą –  naujamečiais! Nauji Simkos, Noliko ir jų geriausio draugo DymDymičiaus nuotykiai profesoriaus Čudakovo laboratorijoje!

Spektaklis, kuriame animacija papildo realybę, mylimi Fiksikai – lyg ką tik nužengę iš ekrano, o nuotykiai tokie linksmi, kad nė vienas mažylis nenusėdės ramiai kėdutėje.

Juk tiesa, kad visi mylimo serialo “Fiksikai” žiūrovai svajoja pabuvoti mažųjų žmogeliukų šalyje? Todėl Simka ir Nolikas nori pažaisti su DymDymičiumi stebuklingą žaidimą, kuriame sumano sumažinti iškart visa salę! Tad, sveiki atvykę į naujametį Fiksikų žaidimą! Ką gi sugalvojo Fiksikai šį kartą?

Simka ir Nolikas su triukšmometro pagalba nustatys, kuris jų – tikroji ekrano žvaigždė, užduos Jums linksmas fiksi-mįsles ir net pasakys kiekvieno salėje esančio mažylio vardą!

Bet ne visiems patiks tokios linksmybės. Į fiksivizorių įsibraus Kompiuterinis Virusas – Kirmėliukas Antrasis. Jis ne tik sumanys palikti visus amžiams mažais, bet ir… pavogti Padėjėją! Ir padėti šioje kovoje Fiksikams galės tik visi – ir maži ir dideli, esantys salėje.

Ateikite dalyvauti Padėjėjo gelbėjimo operacijoje! Susitikime “Fiksi šou”!

– 20% akcija iki lapkričio 18d.
* pasirinkite kainos kategoriją “20% nuolaida”

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Kalba: rusų k.
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU