FRANK GAMBALE & ALL STAR BAND: Sweeping across Europe tour 2021 – Klaipėda

FRANK GAMBALE & ALL STAR BAND: Sweeping across Europe tour 2021 – Klaipėda

Pranešame, kad renginys FRANK GAMBALE & ALL STAR BAND: Sweeping across Europe tour 2021 – Klaipėda yra perkeliamas į 2021 metų balandžio 4 d. 21:00 val.
 
Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

#IšsaugokBilietą #SaveTheTicket

 

Vienas garsiausių pasaulio gitaristų Frankas Gambale su grupe koncertuos Lietuvoje

 

„Frankas Gambale yra vienas geriausių gitaristų visoje planetoje“ (Chick Corea)

 

„Norėčiau praleisti kokį mėnesį, mokydamasis iš Franku Gambale“ (Pat Metheny)

 

„Būtų gerai „nukirsti“ jam rankas ir prisitaikyti sau“ (John McLaughlan)

Tai tik kelios citatos apie 2021 metų balandžio pradžioje į Lietuvą su grupe pirmą kartą atvyksiantį gitaristą virtuozą Franką Gambale. Šiandien jis be užuolankų ir visai pagrįstai vadinamas vienu geriausių gitaristų pasaulyje.

Jo gyvi pasirodymai įsimenami ilgam dėl neįtikėtinai stiprios energijos, skleidžiamos tiek elektrinės, tiek akustinės, tiek ir džiazinės hollow-body gitaros. Nenuostabu, kad kartu su juo pastoviai groja kiti talentingi muzikantai.

Visi kvarteto nariai drauge atlieka puikų funky, džiazo, džiazroko ir to, kas slypi tarp šių muzikos stilių, komplektą. Kokia tai energinga ir galinga grupė, galima pajusti tik jos koncertų metu, todėl užuot klausius vien įrašų, tiesiog privaloma juos pamatyti scenoje. „Frank Gambale & All Star Band“ Lietuvoje surengs du koncertus: 2021 m. balandžio 3 d. (šeštadienį) klube „Vakaris“ Vilniuje ir balandžio 4 d. (sekmadienį) klube „Jazzpilis“ Klaipėdoje.

 
 

1

DAUGIAU